Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021

AKTUALNOŚCI

Nowe mobilne stacje robocze Dell Precision z AMD FirePro

Firma AMD poinformowała, że nowe mobilne stacje robocze Dell Precision 3510, 7510 i 7710 wykorzystują mobilne karty graficzne AMD FirePro, aby zapewnić wysoką wydajność aplikacji. Użytkownicy mobilnej stacji roboczej Dell Precision 7710, zwłaszcza pracujący w branży medialno-rozrywkowej, docenią wyjątkową wydajność graficzną karty AMD FirePro W7170M, a także niemal 3 TeraFlopsy dodatkowej mocy obliczeniowej w aplikacjach i procesach przyspieszanych przez kartę graficzną.

Mobilne stacje robocze Dell Precision z profesjonalnymi kartami graficznymi AMD FirePro W7170M, AMD FirePro W5170M i AMD FirePro W5130M oferują inżynierom i designerom potężną i niezawodną platformę do wspomaganego komputerowo projektowania, wytwarzania i prac inżynierskich (CAD, CAM i CAE). Profesjonalne karty graficzne AMD są certyfikowane przez wiodących niezależnych producentów oprogramowania (ISV), co jest gwarancją ich wysokiej stabilności i wydajności nawet przy skrajnie dużych obciążeniach.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować użytkownikom mobilnych stacji roboczych Dell Precision nową generację mobilnych kart graficznych AMD FirePro — powiedział Sean Burke, wiceprezes i dyrektor generalny grupy profesjonalnych produktów graficznych w firmie AMD. — Na przykład AMD FirePro W7170M to nasza najbardziej zaawansowana mobilna karta graficzna do zastosowań profesjonalnych, obecnie dostępna wyłącznie w Dell Precision 7710, co oznacza, że jest to jedna z najbardziej wydajnych mobilnych stacji roboczych, jakie są dziś dostępne na rynku. AMD zapewnia wyjątkową moc graficzną, na której klienci mogą polegać, wspartą stabilnymi sterownikami i certyfikowaną wydajnością aplikacji”.

Nowa linia Dell Precision oferuje niezrównaną innowacyjność i wydajność tym użytkownikom stacji roboczych, którzy domagają się jak największego komfortu pracy — powiedział Rahul Tikoo, dyrektor generalny, Dell Precision. — Karty graficzne AMD FirePro pozwoliły nam stworzyć mobilne stacje robocze, które pod względem wydajności graficznej dorównują komputerom stacjonarnym; jest to znakomita opcja, która gwarantuje użytkownikom możliwość realizacji szerokiej gamy zadań za pomocą rozwiązania mobilnego”.

Profesjonalne karty graficzne AMD FirePro są certyfikowane i zoptymalizowane pod kątem wiodących aplikacji dla stacji roboczych, co gwarantuje wysoką wydajność podczas przetwarzania skomplikowanej geometrii i zapewnia płynną obsługę złożonych zbiorów danych. Nowy poziom wydajności oznacza, że karty te nadają się doskonale do aplikacji intensywnych obliczeniowo, ponieważ akceleracja sprzętowa wykracza poza przyspieszanie obróbki grafiki.

AMD pokaże profesjonalne karty graficzne AMD FirePro na stoisku nr 619 na targach Adobe Max 2015, które odbędą się w Los Angeles Convention Center w Los Angeles w Kalifornii w dniach 5-7 października 2015 r.

Źródło: AMD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.