AKTUALNOŚCI

FARO Freestyle3D X

Firma FARO Technologies poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego ręcznego skanera laserowego FARO Freestyle3D X. Nowy skaner ma zmienić sposób dokumentowania danych 3D w architekturze, inżynierii i budownictwie, działalności organów ścigania i innych branżach za pomocą prostego w obsłudze, intuicyjnego pozyskiwania danych. Wprowadzenie skanera Freestyle3D X poszerza portfolio firmy FARO obejmujące teraz dwa skanery ręczne, które mają pomóc klientom zwiększyć wydajność, zaoszczędzić czas i umożliwić podejmowanie decyzji w oparciu o pozyskane dane.

W nowym skanerze FARO Freestyle3D X zastosowano najnowocześniejsze technologie skanowania, które zapewniają jeszcze większą dokładność skanowania rzędu 1 milimetra w odległości 1 metra od urządzenia. Skaner Freestyle3D X jest dostępny z urządzeniem kalibracyjnym zgodnym z NIST (amerykański Narodowy Instytut Norm i Technologii) i umożliwia użytkownikom weryfikację dokładności danych, co ma zasadnicze znaczenie w kryminalistyce i innych ściśle uregulowanych branżach. Dane z lokalnej kalibracji można eksportować do formatu PDF, co ułatwia udostępnianie informacji innym członkom zespołu.

Skaner Freestyle3D X jest także wyposażony w automatyczną lampę błyskową, która umożliwia użytkownikom skanowanie obiektów w różnych warunkach oświetleniowych. Nowe narzędzia programowe umożliwiają niezwykle szczegółową wizualizację utworzonej chmury punktów 3D, a zintegrowany filtr – najlepszy punkt, poprawia jakość danych skanowania, redukując szumy nawet o 35%. Ulepszono również funkcje post-processingu, które oferują nawet 5-krotnie szybszy zapis danych, umożliwiając zwiększenie wydajności w miejscu pracy.

Skaner Freestyle3D X może być używany jako niezależne urządzenie lub w połączeniu ze skanerami laserowymi FARO Focus3D X. Dane w postaci chmur punktów pochodzących ze wszystkich urządzeń można bezproblemowo łączyć — także w skali szarości.

„Skaner Freestyle3D X wyznacza standardy w branży w zakresie łatwej obsługi i weryfikacji dokładności wśród profesjonalnych, przenośnych urządzeń skanujących” – powiedział Joe Arezone, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający firmy FARO regionu Azji i EMEA. „Nowe funkcje, takie jak automatyczna lampa błyskowa, filtr - najlepszy punkt i nowe algorytmy zdecydowanie poprawiają ogólną obsługę skanowania, umożliwiając użytkownikom realizację większej liczby projektów przy jednocześnie lepszej jakości w tym samym czasie. Nowy skaner Freestyle3D X pozwala także najbardziej wymagającym użytkownikom uzyskać lepszą dokładność w ich projektach”.

Wprowadzając do oferty skaner Freestyle3D X, firma FARO realizuje swoją rolę innowatora technologii z myślą o klientach: pomaga im pracować szybciej, wydajniej i oszczędniej. Celem firmy FARO jest oferowanie pełnej gamy innowacyjnych i prostych w obsłudze skanerów ręcznych, aby umożliwić klientom wprowadzenie i wykorzystanie skanowania 3D z korzyścią dla ich działalności.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera opinie dotyczące przyszłości w rozumieniu Ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 roku (ang. „Private Securities Litigation Reform Act of 1995”), które podlegają ryzyku i niepewności, takie jak opinie dotyczące popytu na produkty FARO oraz akceptacji produktów FARO przez konsumentów, jak i opracowywania produktów oraz wprowadzania ich do sprzedaży. Wypowiedzi nie będące relacjami z faktów historycznych, czyli opisujące plany, cele, przewidywania, oczekiwania, założenia, strategie lub zamierzenia Firmy, są opiniami dotyczącymi przyszłości. Ponadto słowa takie jak „jest”, „będzie”, „kontynuuje” i tym podobne sformułowania lub omówienia planów bądź innych intencji FARO oznaczają opinie dotyczące przyszłości. Opinie dotyczące przyszłości nie stanowią gwarancji uzyskania przedstawianych efektów w przyszłości i podlegają różnorodnym, znanym i nieznanym czynnikom ryzyka i niepewności oraz innym czynnikom, które mogą sprawić, że rzeczywiste wyniki, działanie lub osiągnięcia będą znacznie odmienne od przyszłych wyników, działań lub osiągnięć przewidywanych bądź dorozumianych w ramach opinii dotyczących przyszłości. Dlatego nie należy przykładać szczególnego znaczenia do opinii dotyczących przyszłości.

Czynniki mogące prowadzić do znacznych rozbieżności między rzeczywistymi wynikami a przekazami bądź prognozami zawartymi w opiniach dotyczących przyszłości to między innymi:

  • opracowanie przez inne firmy nowych lub ulepszonych produktów, procesów lub technologii, przez co produkty Firmy staną się mniej konkurencyjne lub przestarzałe;
  • niemożność utrzymania przez Firmę przewagi technologicznej w drodze opracowania nowych produktów i ulepszenia produktów już istniejących;
  • spadki koniunktury lub inne niekorzystne zmiany bądź brak poprawy w branżach obsługiwanych przez Firmę albo w gospodarce krajowej lub międzynarodowej w tych regionach świata, w których działa Firma, a także inne warunki ogólne, gospodarcze, handlowe i finansowe;
  • inne czynniki ryzyka wyszczególnione w części I, punkt 1A. Czynniki ryzyka w sprawozdaniu rocznym Firmy na formularzu 10-K za rok zakończony 31 grudnia 2014.
Opinie dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie odzwierciedlają osąd Firmy według stanu z dnia jego wydania. Firma nie zobowiązuje się do publicznej aktualizacji żadnych opinii dotyczących przyszłości, czy to w wyniku nowych informacji i przyszłych zdarzeń, czy też w innych okolicznościach, chyba że będzie to wymagane przepisami prawa.
 
Więcej informacji o nowym produkcie TUTAJ >>
Źródło: FARO

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.