AKTUALNOŚCI

Autodesk na platformie Windows 10

W chwili obecnej pojawiła się możliwość aktualizacji starszych systemów operacyjnych Windows do wersji Windows 10.

Zmiana systemu operacyjnego nie powinna być przeprowadzana pochopnie, bez upewnienia się, że używane w firmie oprogramowanie i sprzęt będą w stanie efektywnie pracować na nowo wprowadzanej platformie. Użytkownicy, którzy zdecydują się na taką operację, powinni być świadomi niektórych konsekwencji zmiany systemu operacyjnego na Windows 10.

Oprogramowanie firmy Autodesk w chwili obecnej nie jest oficjalnie przystosowane do pracy w środowisku Windows 10.

Aktualnie prowadzone są prace nad przystosowaniem kluczowych produktów firmy Autodesk do pracy w środowisku Windows 10. Programy dostosowane do pracy w systemie Windows 10 będą udostępniane w formie poprawek do aktualnych wersji oraz całkowicie nowych wersji programów.

Jednocześnie firma Autodesk nie planuje dostosowywać do pracy w środowisku Windows 10 wersji starszych niż 2013.

W związku z tym firma Autodesk sugeruje wszystkim użytkownikom oprogramowania Autodesk wstrzymanie się z procesem zmiany systemu operacyjnego na Windows 10 do momentu pojawienia się wersji oprogramowania przystosowanych do pracy w tym systemie.

Użytkownicy, którzy przeprowadzili już aktualizację systemu operacyjnego mogą powrócić do poprzednio używanego systemu w ciągu 30 dni.

Źródło: Robobat

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.