AKTUALNOŚCI

Nowy Dell Latitude 12 Rugged

Firma Dell zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego tabletu Latitude 12 Rugged, pierwszego tabletu Dell o całkowicie wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowanego pod kątem osiągania wysokiej wydajności i niezawodności, nawet w najtrudniejszych warunkach. Dell Latitude 12 Rugged ma aktualnie najnowocześniejszą konstrukcję i powiększa katalog innowacyjnych produktów Dell Rugged, w którym znajdują się również: konwertowalny notebook Latitude 12 Rugged Extreme, notebook Latitude 14 Rugged Extreme oraz notebook Latitude 14 Rugged.

Tablet Latitude 12 Rugged zaprojektowano z myślą o użytkownikach potrzebujących solidnego i jednocześnie elastycznego urządzenia, umożliwiającego pracę w każdym miejscu. Wyposażono go w ekran HD 11,6” z funkcją Direct-View, co zapewnia wyraźny obraz również na wolnym powietrzu. Ekran ma funkcję wielodotyku, z której można korzystać także w rękawiczkach. W celu uzyskania jak najlepszej wydajności nawet w najtrudniejszych warunkach, tablet Rugged wyposażono w funkcję zarządzania termicznego QuadCool™ czwartej generacji oraz potężne i wydajne procesory Intel Core M V generacji. Tablet Rugged pracuje do 12 godzin dzięki 2-ogniwowemu akumulatorowi z możliwością wymiany bez wyłączania sprzętu.

Wysoki poziom niezawodności tabletu Rugged oraz możliwości centralnego zarządzania uzyskano dzięki wyposażeniu urządzenia w półprzewodnikowe pamięci masowe o pojemności do 512 GB i łączność dostępną w każdym miejscu za pomocą łącza Wi-Fi 802.11 ac, oraz dzięki opcjonalnemu wyposażeniu — mobilnej łączności szerokopasmowej i dedykowanemu modułowi GPS. Tablet ma zapewnioną ogólną ochronę danych i samego urządzenia dzięki rozwiązaniu Dell Data Protection i dostępowi do rozwiązań Intel vPro oraz Intel TPM 1.2. Opcje pomocy technicznej firmy Dell, które są rozwiązaniami wiodącymi w branży, obejmują usługę ProSupport Plus dla komputerów osobistych i tabletów. Jest to jedyna w branży usługa pełnej pomocy technicznej, łącząca priorytetowy dostęp do pomocy eksperckiej, naprawę uszkodzeń losowych oraz działania wyprzedzające, mająca na celu automatyczne zapobieganie problemom technicznym oraz ich ewentualne usuwanie.

Aby umożliwić klientom pracę z jeszcze większą mocą obliczeniową, w każdym miejscu i w każdych warunkach, tablet wyposażono w interfejs dokujący typu pogo-pin, co pozwala na rozbudowę urządzenia o dodatkowe moduły i daje możliwość podłączenia do rozległego ekosystemu, obejmującego stację dokującą w biurze lub w pojeździe oraz klawiaturę. Opcjonalna pełnowymiarowa klawiatura nakładana na tablet Rugged ma podświetlanie RGB z możliwością dostosowania go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ponadto ma ona stopień ochrony IP-65, co oznacza, że jest chroniona przed zalaniem i dostawaniem się kurzu.

„Urządzenia Dell Rugged odgrywają kluczową rolę w wielu branżach, obejmujących wojsko, służby ratunkowe, bezpieczeństwo publiczne i przemysł. Dzięki urządzeniom Dell Latitude użytkownicy mogą realizować zadania, mając do dyspozycji moc obliczeniową i funkcje mobilne na najwyższym poziomie” — powiedział Drew More, dyrektor wykonawczy i generalny Rugged Mobility Products w firmie Dell. „Bez względu na to, czy korzysta z niego ratownik śpieszący z pomocą, czy wytrwany globtroter, zdobywający górskie szczyty, tablet Dell Latitude 12 zaprojektowano tak, aby jego wydajność zaspakajała potrzeby użytkowników, bez względu na miejsce, w którym będą z niego korzystać”.

Źródło: Dell

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.