AKTUALNOŚCI

CadCompetition 2015

Rynek pracy coraz częściej wymaga od inżynierów znajomości programów, które oferują zestaw narzędzi do zarządzania procesem konstrukcji i realizacji projektu na wszystkich etapach: od rysunku po wykonanie.

Naprzeciw wymaganiom pracodawców wychodzi Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków przy współpracy z firmą Cadsoft, będącą autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk, organizując wydarzenie zwane CadCompetition.

Tegoroczne CadCompetition to druga edycja innowacyjnego projektu składającego się z dwóch części. Pierwsza (15-16 kwietnia) to cykl bezpłatnych warsztatów z programów AutoCAD, Inventor, Revit MEP oraz 3ds Max, wykorzystywanych do dwuwymiarowego (2D) i trójwymiarowego (3D) komputerowego wspomagania projektowania. Warsztaty będą prowadzone przez certyfikowanych szkoleniowców z firmy Cadsoft.

Druga część (27-28 kwietnia) to konkursy wiedzy i umiejętności posługiwania się programami CATIA (konkurs firmy Valeo) oraz Inventor-moduł blachowy (konkurs firmy TEKPRO).

Do wygrania są płatne staże w wyżej wymienionych firmach.

Więcej szczegółów wraz z formularzem rejestracyjnym na: www.cad.BEST.krakow.pl >>>

 

Źródło: Best

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.