Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

AutoCAD 360 – Praca offline

AutoCAD 360 jest darmową aplikacją internetową działającą na smartfonie, tablecie, komputerze, umożliwiającą tworzenie, poprawienie, przeglądanie i drukowanie projektów zapisanych w formacie DWG.

Oprogramowanie dostępne jest tylko jako aplikacja internetowa z poziomu przeglądarki internetowej (IE, Firefox, Chrome,..). Program posiada prostsze narzędzia do tworzenia projektów w porównaniu z programem AutoCAD LT. Poza edycją rysunków, projekty możemy w łatwy sposób udostępniać innym użytkownikom.

Przy braku łączności z internetem, można nadal pracować z AutoCAD 360. Po wyrażeniu zgody na użytkowanie praca jest kontynuowana w trybie offline. Aby zapisać plik lokalnie, wystarczy otworzyć rysunek, następnie wybrać opcję „Pobierz Offline”.

nl20150209_5-2

Jeśli nadal chcesz pracować lokalnie, możesz kontynuować pracę na zapisanych plikach w trybie offline. Lokalnie zapisane pliki będą oznaczone ikonką z zieloną strzałką. Pobieranie w toku, będzie oznaczone niebieską strzałką.

nl20150209_5-3

Przeglądanie i edytowanie jest kontynuowane bez przerwy. Przy powrocie do trybu online, wszystkie zapisane zmiany w trybie offline, są automatycznie synchronizowane i przesłane do najnowszej wersji rysunku.

Źródło: PCC Polska

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.