Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

XNOTE P75 – piekielnie wydajny 15-calowiec

XNOTE, polski producent ultra wydajnych notebooków, przełamuje kolejne bariery technologiczne i wprowadza 15-calowy model notebooka XNOTE P75 o wyjątkowej konfiguracji, bo z desktopowym procesorem i7-4790K. Laptop wymyka się definicjom: jest wydajny jak najmocniejsze stacjonarki przy zachowaniu zalet mobilności.

W XNOTE P75 sercem całego układu jest stacjonarny 4-rdzeniowy procesor Intel i7-4790K o taktowaniu 4.0-4.4 GHz, który w rankingach CPU Benchmark uzyskuje bardzo dobre 11245 pkt. Co do układu graficznego, to mamy możliwość indywidualnego wyboru spośród 5 mobilnych kart NVIDIA zgodnie z naszymi potrzebami: GTX 970M, GTX 980M, Quadro K1100M, Quadro K3100M albo Quadro K5100M.

Desktopowy procesor z najwyższej półki w połączeniu z najlepszą na rynku grafiką zapewni wydajną pracę w środowisku CAD.

Ekran o rozdzielczości Full HD został wykonany w technologii IPS, która zapewnia bardzo dobre kąty widzenia i odwzorowanie kolorów.

Podwyższone parametry notebooka wymagają unikalnych układów chłodzenia - w XNOTE P75 zastosowano dwa niezależne systemy z wentylatorami. Jeden odprowadza ciepło z procesora, a drugi z układu graficznego. Takie rozwiązanie zapewnia długą i stabilną pracę nawet przy maksymalnych obciążeniach.

- Xnote P75 udowadnia, że granice między możliwościami notebooków a komputerów stacjonarnych praktycznie zatarły się. Ten model został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy oczekują bezkompromisowej wydajności, a jednocześnie lekkiej konstrukcji - w notebooku o wadze 3,4 kg znalazły się podzespoły, które do tej pory występowały tylko w komputerach stacjonarnych. To naprawdę unikalna oferta na rynku - mówi Piotr Radkiewicz, Business Development Manager z XNOTE.

XNOTE to polska marka, która daje możliwość indywidualnej konfiguracji podzespołów (tzw. build-to-order). Dzięki temu klient otrzymuje sprzęt precyzyjnie dostosowany do swoich potrzeb. Możemy zamówić aż 4 dyski, w tym dwa na portach M.2 SSD.

Wielkość pamięci RAM też jest opcjonalna. XNOTE to konstrukcja otwarta, która umożliwia dogodne przebudowywanie i udoskonalanie notebooka w przyszłości, na przykład w przypadku chęci wymiany podzespołów na lepsze, i to bez utraty gwarancji.

Laptop razem z baterią waży 3,4 kg, co jest bardzo dobrym osiągnięciem w segmencie mobilnych stacji roboczych. XNOTE P75 jest ciekawą propozycją dla inżynierów, projektantów 3D i architektów, czyli specjalistów, którzy oczekują od notebooka osiągów komputera stacjonarnego.

Więcej informacji o XNOTE P75 >>>

Źródło: Xnote

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.