ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Nowy podręcznik TopSolid Wood

Na stronie TopSolution w zakładce "wsparcie" jest już dostępny najnowszy, polskojęzyczny podręcznik do programu TopSolid Wood - Podstawy modelowania w TopSolid Wood.

Podręcznik przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników TopSolid Wood, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności projektowania w tym programie.

Na samym początku książki w rozdziale "Wprowadzenie do TopSolid" autor opisuje interfejs użytkownika, działanie myszy jak i przydatne skróty klawiaturowe, czyli wszystko to co powinniśmy wiedzieć zanim zaczniemy projektować.

Dalsza część książki jest zbiorem kilkunastu ćwiczeń w których autor na konkretnych przykładach takich jak  łóżko, szafy czy stoły pokazuje nam działanie poszczególnych funkcji programu.

Podręcznik jest bezpłatny. Ponadto na kanale YouTube są dostępne materiały wideo do ćwiczeń opisanych w książce.

W styczniu 2015 zostanie udostępniona kolejna część podręcznika, tym razem będzie to Zaawansowane modelowanie w TopSolid Wood. Poinformujemy oczywiście o tym na naszych łamach.

Link do YT z materiałami video: TUTAJ >>>

Pobierz podręcznik >>>

Źródło: TopSolution

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.