CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

Znamy laureatów konkursu You Can Design Rebelia

Laureaci ogólnopolskiego studenckiego konkursu  SolidWorks You Can Design Rebelia organizowanego przez firmę SolidExpert z Krakowa zostali wyłonieni. Zainteresowanie tegoroczną edycją konkursu  było bardzo duże. Nadesłano wiele zgłoszeń, które prezentowały sobą bardzo wysoki poziom techniczny. Można pokusić się o stwierdzenie, że niektóre z nich to istnie cudo techniki dopracowane nawet w najmniejszym szczególe. Nie sposób jednak nie wspomnieć również o pomysłowości i czasochłonności projektów, które to brano także pod uwagę w trakcie oceniania prac. Zobaczmy,   kto w tegorocznej edycji konkursu You Can Design Rebelia znalazł się w najlepszej trójce.

Najwyżej oceniany projekt w konkursie to praca Pana Mariusza Jabłońskiego z Politechniki Białostockiej. Jego seria zegarków mechanicznych Motion to projekt na najwyższym poziomie, który zasłużył na pierwsze miejsce oraz nagrodę główną.

Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Pan Mariusz Zając za swój projekt robota bionicznego SkyFall zdobył drugie miejsce w konkursie.

Innowacyjny pojazd trójkołowy Lechat łączący funkcje quada oraz skutera wodnego zdobył trzecie miejsce. Projekt został nadesłany przez Pana Radosława Mormul z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W konkursie wyróżniono także kilka projektów, które nagrodzono. Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie obejrzyj film z ogłoszenia zwycięzców You Can Design Rebelia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Informacje na temat kolejna edycji konkursu już niebawem. Zachęcamy do śledzenia strony konkursu.

Źródło: SolidExpert

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.