AKTUALNOŚCI

Szalony Koszyk Razor dla dużych dzieci

Są takie zabawki dla dzieci, które dorośli chcieli by wypróbować na sobie, ale ze względu na ograniczenia wagowe lub gabarytowe nie jest to możliwe. Crazy CART firmy Razor ma ograniczenia do 63 kg i miejsca dla bardzo drobnej osoby. Na szczęście konstruktorzy pomyśleli także o dorosłych i zaprojektowali Crazy CART XL, którego możliwości mogą przetestować rodzice i poczuć się jak ich dzieci.

Wózek Crazy CART to połączenie gokarta z wózkiem do driftu. Silnik elektryczny napędza jedno przednie koło, które może obracać się o 180 stopni. Wózek może działać w dwóch wariantach - jako gokart z zablokowanymi tylnymi kołami, oraz w trybie driftu, którego tylnie kółka mogą obracać się dowolnie, a cały pojazd obracać się wokół przedniego koła.

Wózek ma długość 112 cm i 76 cm szerokości. Jest on większy od oryginału który ma wymiary 94 na 60 cm. Pojazd posiada 500W silnik i może osiągnąć prawie 30 km/h. W wersji dla dorosłych zastosowano mocniejszą konstrukcję oraz wytrzymałe aluminiowe kółka. Wózek został wyposażony w 36V baterię, która została zamocowana za siedzeniem. Akumulator można w łatwy sposób wymieniać.

Wózek w wersji dla dorosłych dostępny będzie w USA od grudnia w cenie 799 dolarów.

Źródło: Razor

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.