Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Najlepsze studenckie projekty wybrane

Kolejna edycja najstarszego konkursu projektowego SolidWorks w Polsce organizowanego przez CNS Solutions przyniosła wiele ciekawych prac z ponad 80 zgłoszeń z kilkunastu uczelni i szkół zawodowych. Nie wszystkim uczestnikom udało się wygrać z czasem i dokończyć swoje modele, które na pewno zobaczymy w kolejnej edycji konkursu. Nadesłane projekty prezentowały wysoki poziom, były to ciekawe konstrukcje dopracowane w szczegółach. Prace ocenione zostały przez wykładowców prowadzących zajęcia z SolidWorks oraz przez Dział Wsparcia Technicznego CNS - jury liczyło 12 osób.

W tegorocznej 13 już edycji konkursu najwyżej ocenianym projektem był pojazd Modulo zaprojektowany przez studenta Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Kamil Panas otrzymuje również nagrodę specjalną za najlepszy design.


 

Drugie miejsce zdobył Mariusz Jabłoński i jego projekt zegarków mechanicznych Motion. Pan Mariusz jest również studentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Ciekawą informacją jest, że z tego wydziału otrzymaliśmy najwięcej bo kilkanaście zgłoszeń.


Model barki turystycznej Mateusza Rynkiewicza z
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Nauk Technicznych zajął trzecie miejsce.


Przyznaliśmy dodatkowo wyróżnienia dla Tomasza Zimorskiego z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz dla  Łukasza Żurka z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.

Więcej zdjęć projektów znajdziecie na stronie konkursu w zakładce

W tym miejscu chcieliśmy podziękować SolidWorks Corp., HP Polska, 3DConnexion za pomoc w zorganizowaniu Konkursu i ufundowanie nagród dla laureatów. Specjalne podziękowania również dla patronów medialnych: 3DCAD.pl, CADNews.pl, PSWUG.info, Cad.pl, CadPolska.pl, 3dcax.pl, Cadblog.pl, Studentnews.pl, Dlastudenta.pl, Students.pl.

14 Edycja Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks już w wkrótce! Szczegółowe informacje pojawia się w pierwszym kwartale 2015 roku.

 

Źródło: CNS Solutions

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.