AKTUALNOŚCI

30 cali profesjonalizmu - czyli duży i wydajny monitor

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na polski rynek 30’’ monitor przeznaczony dla grafików i projektantów.

iiyama XB3070WQS-B1 został wyposażony w nowoczesną matrycę typu AH-IPS o rozdzielczości WQS (2560x1600), która zapewnia wierne odwzorowanie szerokiej palety barw. Ta cecha oraz fakt, że ekran jest w formacie 16:10 przypadnie do gustu szczególnie grafikom, dla których ten właśnie format i poprawne wyświetlanie  kolorów jest kluczowym elementem przy wyborze profesjonalnych monitorów do pracy.

Zastosowana w monitorze technologia AH-IPS  (Advanced High-Performance In-Plane Switching) w połączeniu z podświetleniem LED gwarantuje szerokie kąty widzenia,  najwyższą ostrość i jasność wyświetlanego obrazu oraz równomierne podświetlenie przy dużo niższym zużyciu energii niż ma to miejsce w starszych matrycach. Monitory wyposażone w matrycę AH-IPS wyświetlają 109% palety barw AdobeRGB, 146% sRGB i 104% NTSC.  Urządzenie może się pochwalić szerokimi kątami widzenia (178° w poziomie i 89° w pionie), które sprawią, iż obraz będzie poprawnie obserwowany z wielu perspektyw.

Dzięki rozdzielczości monitora 4.1 megapixeli (WQS) dopasowanej do 30 cali ekranu, równoczesna praca z wieloma aplikacjami jest teraz niezwykle intuicyjna. Znika konieczność korzystania ze stanowisk wielomonitorowych, a zarządzenie pracą i zadaniami staje się łatwiejsze oraz bardziej efektywne.

Projektanci iiyamy zatroszczyli się także o profesjonalny wygląd monitora - minimalistyczny kształt oraz czysta forma urządzenia idealnie wkomponują się we wnętrze każdego biura, pracowni, czy domu.

Źródło: iiyama

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.