ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

BricsCAD (Linux) nowa wersja 14.2.14

BricsCAD V14 to alternatywa dla konkurencyjnego programu jakim jest AutoCAD. Program charakteryzuje się niską ceną i porównywalną funkcjonalnością, przez co staje się coraz bardziej popularny. To co wyróżnia i wyprzedza konkurencje to możliwość instalacji programu na systemach Linux. Jest to póki co najlepsza aplikacja CAD 2D na systemy Linux, która jest sukcesywnie ulepszana.

W ostatnich dniach doczekaliśmy się kolejnej poprawki programu pod Linux wydanej przez producenta. Poprawka Version 14.2.14 to dodanych kilka nowych funkcjonalności oraz jak zawsze bardzo dużą ilość ulepszeń.

To co warto zauważyć to udostępnienie komunikatora BricsCAD Communicator (Beta) służący do wymiany danych pomiędzy systemami CAD. Pozwala on na import i export plików 3D CAD (STEP, IGES, CATIA, Inventor, SolidWorks, itp)

Źródło: BricsCAD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.