Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

FreeView do przeglądania modeli z CADWorx 3D na iPad

Intergraph ogłosił wydanie swojej aplikacji FreeView, która pozwala użytkownikom Intergraph CADWorx Design tworzyć, publikować i udostępniać inteligentne modele AutoCAD®- oparte na CADWorx Plant do przeglądania na tablecie Apple iPad.

Intergraph FreeView jest bezpłatny i pozwala na mobilny podgląd, współpracę i dostęp do inteligentnych informacji zawartych w publikowanych modelach, pomiędzy użytkownikami IPada. Intuicyjne narzędzia pozwalają zmieniać widok wyodrębniając interesującą nas część modelu w oparciu o numery tras i typy komponentów, jak również ukryć lub dostosować przeźroczystość dla jednego lub grupy komponentów.

Wybór widoku poprzez funkcję „The Three-finger” (manewrowanie obrazu trzema palcami) pozwala w łatwy sposób pracować przemieszczając się pomiędzy różnymi widokami modelu, kondygnacjami, widokami izometrycznymi. Dzięki prostej obsłudze, użytkownik może łatwo zobaczyć animację modelu oraz zaznaczyć na modelu uwagi i znaczniki.

Zauważyliśmy, że użytkownicy potrzebują mobilnej wymiany informacji w sposób intuicyjny i znany” – powiedział Patrick Holcomb, wiceprezes Global Business Development and Marketing. „Globalizacja staje się coraz bardziej powszechna, a tablety staje się normą. Dlatego jesteśmy podekscytowani dzisiejszą premierą Intergraph FreeView na iPad, ponieważ FreeView umożliwi zainteresowanym skuteczną, mobilną współpracę w sposób łatwy i szybki, gdziekolwiek są”.

W ciągu najbliższych miesięcy Intergraph FreeView zostanie zwiększony o możliwość oglądania modeli Intergraph Smart™ 3D. Taka opcja umożliwi wykorzystanie pojedynczej, łatwej w użyciu, bezpłatnej przeglądarki na iPad przez wszystkich użytkowników CADWorx i Smart 3D.

Dla ułatwienia udostępniania Intergraph FreeView na iPad, aplikacja pozwala także użytkownikom ściągnąć ich zamieszczone w sieci modele poprzez E-mail lub chmurę od dostawców Apple iCloud® lub Box® tak, aby modele były najbardziej aktualne, dostępne w każdej chwili i miejscu, w zależności od potrzeb.

Intergraph FreeView na iPad będzie oferowany w sklepie Apple iTunes Store bezpłatnie.

Aby dowiedzieć się więcej o Intergraph FreeView na iPad odwiedz stronę >>>

 

Źródło: Datacomp

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.