Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Dell wprowadził 3 nowe modele monitorów z rodziny UltraSharp

Ofertę Dell wzbogacą kolejno 22-calowy UZ2215H, 23-calowy UZ2315H oraz  27-calowy UZ2715H. Nowe modele UltraSharp to:

  • Połączenie funkcjonalności z rozbudowanymi możliwościami multimedialnymi
  • Najnowocześniejsza technologia
  • Doskonałe narzędzia pracy i domowej rozrywki  

Nowe monitory z linii Dell UltraSharp UZ wyposażone są w matryce IPS pracujące w rozdzielczości Full HD (1920x1080). Obraz wyświetlany jest w 16.7 miliona kolorów, co w połączeniu z szerokimi kątami widzenia 178°/178° pozwala komfortowo korzystać z monitora w różnych sytuacjach, nawet w kilka osób.  Każdy z omawianych monitorów świetnie sprawdzi się w zastosowaniach biznesowych, takich jak np. wideokonferencja, dzięki wbudowanej kamerze rejestrującej obraz w rozdzielczości Full HD, głośnikom stereo o mocy 3 lub 5W (w zależności od wielkości modelu), a także wbudowanemu wielokierunkowemu mikrofonowi. Dodatkowo, aby ułatwić użytkownikowi pracę i poszerzyć możliwości multimedialne, monitory z linii UZ oferują hub USB 3.0 oraz złącze HDMI z  MHL.

Dzięki wszystkim tym właściwościom, nowe UltraSharpy stanowią zarówno kompleksową propozycję dla nowoczesnego biznesu, jak i rozbudowane narzędzie domowej rozrywki.  

Dodatkowo, Dell oferuje 3 lata gwarancji na 0 martwych pikseli.

Źródło: Dell

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.