AKTUALNOŚCI

Już wiosną Dell Precision M2800

Dell eliminuje bariery cenowe dzięki nowemu modelowi stacji roboczej klasy podstawowej o wydajności z certyfikatem ISV – Dell Precision M2800

  • Dell usuwa bariery cenowe, dzięki czemu wydajność klasy stacji roboczych i niezawodność zapewniająca realizację strategicznych zadań stają się udziałem projektantów, inżynierów, artystów i uczniów, którzy mogą wykorzystać pełny potencjał swojego oprogramowania

  • Dell Precision M2800 zapewnia profesjonalny poziom grafiki i czterordzeniowe procesory zoptymalizowane oraz certyfikowane

 Dell Precision M2800

Dell poinformował o wprowadzeniu do oferty nowej kategorii przenośnych stacji roboczych, którą jest Dell Precision M2800, 15-calowa stacja robocza oferująca zoptymalizowaną wydajność z certyfikacją ISV oraz niezawodność, w przełomowej cenie już od 1.199 USD.

Dzięki najniższej cenie za 15-calową przenośną stację roboczą, Dell Precision M2800 uzupełnia lukę pomiędzy laptopami klasy biznes, a przenośnymi stacjami roboczymi i oferuje system w przystępnej cenie, z certyfikacją ISV, z grafiką i procesorami na poziomie profesjonalnym. Inżynierowie, projektanci i edytorzy materiałów wideo dysponują teraz odpowiednim narzęziem do wykonania swoich strategicznych zadań, z szybkością, dokładnością i niezawodnością stacji roboczej Dell Precision.

Dell Precision M2800

„Firma Dell znalazła sposób na przełamanie rynku i usunięcie barier dla pewnej grupy klientów, którzy wymagają potencjału stacji roboczej jednak mają ograniczenia budżetowe” - powiedział Jon Peddie, prezes Jon Peddie Reasearch. – „M2800 daje niesamowitą możliwość uzupełnienia luki na rynku stacji roboczej poziomu podstawowego, stanowi propozycję o solidnej wydajności, z certyfikacjami ISV, co pozwala uruchamiać stretegiczne aplikacje, zachowując przy tym znakomitą wartość inwestycji.”

Oferując wydajność klasy stacji roboczej w małej przenośnej obudowie, Dell Precision M2800 może być wyposażony w procesory Intel Core i5 oraz i7 czwartej generacji, grafikę AMD FirePro W4170M z 2GB1 dedykowanej pamięci wideo GDDR5, do 16GB pamięci systemowej i nawet 1TB2 pamięci masowej, co pozwala na płynną realizację zadań z dużą ilością przetwarzania danych, w biurze lub u klienta. Nadzwyczaj ostry obraz zapewniony jest przez zdumiewająco szczegółowy ekran o przekątnej 15,6", dostępny w rozdzielczości HD lub FHD (1920 x 1080); Dell Precision M2800 obsługuje monitory zewnętrzne i oferuje kompatybilność stacji dokowania w celu uproszczenia wejścia w stacjonarny tryb pracy.

Dell Precision M2800

W celu maksymalizacji wydajności CAD, oprogramowania do tworzenia i edycji treści cyfrowych, M2800 będzie posiadał certyfikację ISV dla wiodących aplikacji, takich jak Autodesk AutoCAD, Inventor i Revit, Dassault Systèmes Solidworks, PTC Creo, między innymi. Ponadto, M2800 wyposażony jest w Optymalizator wydajności Dell Precision (DPPO), który automatycznie dostosowuje ustawienia systemowe w celu optymalizacji określonych aplikacji.

„Zanim pojawił się model Dell Precision M2800, wielu użytkowników AutoCAD uruchamiało swoje oprogramowanie na nieprofesjonalnych stacjach roboczych, ze względu na ograniczenia budżetowe” - powiedziała Amy Bunszel, wiceprezes AutoCAD products, Autodesk. – „Obecnie nasi klienci będą mogli przejść na nową, lepszą wersję systemu klasy stacji roboczych, które zostały przetestowane, zoptymalizowane i certyfikowane pod kątem AutoCAD, zwiększając w ten sposób wydajność przy minimalnych kosztach.”

Dell Precision M2800

Model M2800 będzie dostępny dla klientów i partnerów na całym świecie już na wiosnę. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.dell.com/precision-m2800.

„Wielu projektantów i inżynierów nie wykorzystuje pełnego potencjału swojego profesjonalnego oprogramowania ponieważ wykorzystują komputery klasy biznes lub klasy użytkowej zamiast stacji roboczych” - powiedział Andy Rhodes, Dyrektor Wykonawczy Działu Stacji Roboczych Dell Precision. – „Wypełniamy lukę poprzez wprowadzenie na rynek nowej przenośnej stacji roboczej w cenie, która pozwoli fachowcom i uczniom maksymalnie wykorzystać swoje oprogramowanie poza biurem. To jest odpowiednie narzędzie, aby pomóc wielu ludziom projektować i szybciej dostarczać innowacje - bez względu na to miejsce.”

Źródło: Dell

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.