Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

Co oferje My.solidworks.com

SolidWorks dumnie od pewnego czasu promuje swój portal my.SolidWorks.com. Na konferencji miałem przyjemność poznać bliżej jego możliwości a także zobaczyć jak wyobrażają sobie jego przyszłość sami twórcy.

Przede wszystkim ma on być platformą wymiany doświadczeń, forum, zbiórem filmików. Ma być miejscem gdzie można rozwiązać problemy techniczne i skorzystać z platformy e-learningowej. Wszystko to na jednej stronie my.solidworks.com my.solidworks.com  jest to rozwiązanie które ma zaspokoić wiedzę osób które zaczynają przygodę z SolidWorks, nie mają licencji komercyjnej a tym samym wsparcia technicznego u swojego resellera.  Poniżej na zdjęciu przedstawiono tabelę pokazującą trzy różne rodzaje użytkowników korzystających ze strony my.solidworks.comOczywiście administratorzy storny nie ociągają się i już teraz prezentują listę zmian które zostaną wdrożone w najbliższym czasie. A jak wam podoba się wizja pokazana przez pracowników SolidWorks?
Piszcie swoje opinie.

Z San Diego dla PSWUG.info i 3DCAD.pl
Jakub
 

Relacja z konferencji SolidWorks World 2014 dzięki wsparciu firmy  CNS Solutions.
Źródło: PSWUG.info

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.