AKTUALNOŚCI

Co oferje My.solidworks.com

SolidWorks dumnie od pewnego czasu promuje swój portal my.SolidWorks.com. Na konferencji miałem przyjemność poznać bliżej jego możliwości a także zobaczyć jak wyobrażają sobie jego przyszłość sami twórcy.

Przede wszystkim ma on być platformą wymiany doświadczeń, forum, zbiórem filmików. Ma być miejscem gdzie można rozwiązać problemy techniczne i skorzystać z platformy e-learningowej. Wszystko to na jednej stronie my.solidworks.com my.solidworks.com  jest to rozwiązanie które ma zaspokoić wiedzę osób które zaczynają przygodę z SolidWorks, nie mają licencji komercyjnej a tym samym wsparcia technicznego u swojego resellera.  Poniżej na zdjęciu przedstawiono tabelę pokazującą trzy różne rodzaje użytkowników korzystających ze strony my.solidworks.comOczywiście administratorzy storny nie ociągają się i już teraz prezentują listę zmian które zostaną wdrożone w najbliższym czasie. A jak wam podoba się wizja pokazana przez pracowników SolidWorks?
Piszcie swoje opinie.

Z San Diego dla PSWUG.info i 3DCAD.pl
Jakub
 

Relacja z konferencji SolidWorks World 2014 dzięki wsparciu firmy  CNS Solutions.
Źródło: PSWUG.info

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.