Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Drukarki 3D na SolidWorks World 2014 czyli banan z papieru

Nie jest tajemnicą że drukarki 3D stają się po mału integralną częścią naszego życia. Są coraz tańsze a jakość ich wydruków z roku na rok przerasta nasze oczekiwania. 

Oznacz to też iż możemy drukować już wszystko, we wszystkich kolorach, o danej twardości lub elastyczności materiału.

SolidWorks World ściągnął największych tego świata producentów drukarek, którzy dyktują trendy na tym rynku. Zaczynając od małych drukarek drukujących elementy o rozmiarach 10x10cm po wielkogabarytowe, gdzie element maksymalnie może mieć prawie 1 metr.

W partner pawilon mogłem taże zobaczyć, dotkąć i przeżyć szok, jakim jest drukarka 3D drukująca modele z ryzy papieru. Hm ... zobaczcie sami i oceńcie. Dużym plusem tej drukarki to że kolory drukuje w technologi CMYK oraz nieosiągala przez innych producentów faktura elementów.i obiecany banan oczywiście z papieru.

Źródło: PSWUG.info

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.