Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Dni Druku 3D

W dniach 28-29 marca 2014 roku w Kielcach będzie miała miejsce kolejna, III już edycja Dni Druku 3D, eventu organizowanego przez Pawła Rokitę i Janusza Wójcika – czyli FabLab Kielce. Zgodnie z licznymi sugestiami uczestników, tegoroczna impreza będzie miała już charakter dwudniowy. Pierwszy dzień eventu będzie miał miejsce na terenie Targów Kielce i będzie to impreza towarzysząca Wirtoprocesom, czyli Targom Wirtualizacji Procesów. Dzień drugi odbędzie się już w tradycyjnym, kameralnym gronie w Studenckim Klubie Wspak – czyli tam gdzie obydwie poprzednie edycje.

Źródło: www.wikipedia.org

Fot: www.wikipedia.org

Poprzednie edycje Dni Druku 3D były każdorazowo sporym wydarzeniem – a w szczególności była nim II-ga edycja, podczas której zaprezentowano ponad 40 drukarek 3D. Póki co nie wiadomo czy ta liczba zostanie powtórzona, wiadomo za to, że tegoroczny event będzie oferował coś naprawdę niezwykłego. W trakcie pierwszego dnia wszyscy uczestnicy będą mogli zaprezentować się podczas dużych targów przemysłowych i co za tym idzie nawiązać szereg kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami. Nie wiem jeszcze jak będzie to wszystko dokładnie zorganizowane, czy drukarki 3D będą miały zapewnioną odpowiednią ekspozycję etc., niemniej jednak sam fakt obecności w tym samym miejscu co kilkadziesiąt firm z branży przemysłowej, posiadając przy tym status wystawcy może otworzyć przed uczestnikami szereg jedynych w swoim rodzaju możliwości.

28 marca będą miały miejsce następujące wydarzenia:

  • STOM-TOOL - VII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi
  • STOM-BLECHSTOM-BLECH - VII Targi Obróbki Blach
  • STOM-LASERSTOM-LASER - Targi Laserów i Technologii Laserowych
  • WIRTOPROCESY - Targi Wirtualizacji Procesów
  • SPAWALNICTWO - IX Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa
  • EXPO-SURFACE - V Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni
  • PNEUMATICON - VII Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań
  • CONTROL-STOM - XIX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Więcej szczegółów na temat eventu pojawi się już wkrótce. Informacje będzie można znaleźć na nowej stronie internetowej: www.dnidruku3d.pl. Domenę podarował Jacek Dziedzic z Idea Lab.

Chociaż raczej nie muszę tego pisać – w imieniu swoim i organizatorów zapraszamy serdecznie do udziału w tym evencie! Jestem przekonany, że nikt nie wyjedzie z niego zawiedziony i w najgorszym przypadku, uda nam się wspólnie powtórzyć sukces z zeszłego roku, tj. spektakularnej II edycji.

Paweł
Centrum Druku 3D

Źródło: centrumdruku3d.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.