STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

ZWCAD Architecture 2014 po polsku

UI Szansa, dystrybutor ZWCAD w Polsce włąśnie poinformowała o wydaniu najnowszej wersji ZWCAD Architecture w języku polskim.

ZWCAD Architecture 2014 to aplikacja bazująca na ZWCAD+ stworzona dla profesjonalnych projektantów branży architektonicznej. Jest wyposażona w wiele narzędzi ułatwiających projektowanie, takich jak: wizualizacje 3D, komponenty parametryczne, wygodne adnotacje jak i wiele innych.

Wizualizacje 3D

W przemyśle architektonicznym oraz projektowania wnętrz, projektanci posługują się renderingiem aby zachwycić klientów gotowymi obrazami budynków. ZWCAD Architecture 2014 Beta, wyposażony w funkcje renderowania 3D, pozwala projektantom na efektywne wykorzystanie wizualizacji do prezentacji projektów. W nowej wersji użytkownicy mogą bezpośrednio generować przekroje 2D, poziomy i renderingi 3D modeli z planów pięter. Aby zapewnić większą dokładność, każda najmniejsza poprawka będzie automatycznie aktualizowana w modelu 3D, dzięki czemu proces wizualizacji będzie efektywniejszy.

Associative plans

Parametryczne komponenty budynku

Wiele typów komponentów budynków, takich jak drzwi, okna, dachy i wiele innych, zostało zintegrowanych z ZWCAD Architecture 2014 Beta. Projektanci mogą swobodnie wstawiać dowolne obiekty z biblioteki, zmieniać ich kształt oraz wymiary aby dopasować je do wymagań rysunku. Użytkownicy mogą ponadto modyfikować oraz wyrównywać pozycję drzwi i okien wsadowo. Przy pomocy kilku kliknięć wszystkie szerokości słupów, odległości od ścian i osi mogą automatycznie dostosowywać się do grupy wsadowej komponentów, co pozwala na znaczące skrócenie czasu poprawek w projekcie.

Comprehensive pattern library

 Elastyczny system adnotacji

ZWCAD Architecture 2014 Beta zwiększa efektywność pracy, pozwalając na szybkie i elastyczne wykorzystanie wymiarów asocjatywnych. Dzięki edytowanym w miejscu tekstom i tabelom, użytkownicy mogą łatwo dodać adnotacje do rysunku, a oznaczenia pomieszczeń budynku pozwalają na rozdzielenie pokoi dla lepszego zarządzania projektem. Przy pomocy symboli architektonicznych takich jak kompas, chmurka rewizji, symbole symetrii, użytkownicy mogą szybko i łatwo tworzyć dokładne i czytelne rysunki.

annotation system

Źródło: UI Szansa

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.