Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Nowy CorelCAD 2014 (Video)

W dniu dzisiejszym firma Corel® poinformowała o wprowadzeniu na rynek programu CorelCAD™ 2014, najnowszej wersji swojego zaawansowanego i atrakcyjnego cenowo rozwiązania CAD.

Dzięki nowym funkcjom CAD i obsłudze plików AutoCAD DWG program CorelCAD 2014 jest doskonałą alternatywą dla projektantów CAD, którzy poszukują wydajnego rozwiązania przeznaczonego dla systemów MAC i Windows w przystępnej cenie. Nowy interfejs wstążki systemu Windows pozwala pracować w znanym środowisku CAD, a udoskonalone narzędzia warstw, nowe zasoby projektu oraz obsługa w systemie Windows grafik utworzonych w programie CorelDRAW® pozwala użytkownikom przekazywać najważniejsze pomysły z odpowiednią precyzją.

„Program CorelCAD 2014 to konkurencyjne i niedrogie rozwiązanie CAD dla społeczności architektów i inżynierów, którzy potrzebują narzędzi zgodnych ze standardami oferowanych w niewygórowanej cenie” — powiedział Klaus Vossen, starszy menedżer ds. produktu, w dziale oprogramowania do grafiki technicznej firmy Corel. „To jedna z najlepszych alternatyw przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników programów CAD ze względu na przystępną cenę, łatwość obsługi, zgodność z plikami .DWG oraz utworzonymi w programie CorelDRAW, a także obsługę architektury 64-bitowej”.

 

Silnik programu CorelCAD oparty na najnowszej platformie ARES® CAD zapewnia ulepszenia i intuicyjne narzędzia, które przyczyniają się do usprawnienia procesu projektowania. Są to:

Nowy interfejs wstążki

Zgodny z wszystkimi najpopularniejszymi programami CAD. Użytkownicy systemów Windows docenią znany im interfejs wstążki, a także szybkie przełączanie między obszarami roboczymi szkicowania 2D lub modelowania 3D i klasycznym obszarem roboczym CAD.

Nowe zasoby projektu

W nowych, obszernych zasobach projektu użytkownicy mogą szybko wyszukać i uzyskać dostęp do elementów projektów, takich jak bloki, style, rysunki czy obrazy, i zarządzać nimi, a następnie stosować w różnorodnych projektach CAD.

Ulepszone narzędzia warstw

Korzystając z funkcji podglądu i przezroczystości warstw, które umożliwiają wyrównanie elementów projektu, m.in. komponentów rysunków z plików DWG programu AutoCAD 2014, użytkownicy mogą sprawniej pracować.

Ceny i dostępność

Program CorelCAD 2014 jest dostępny od dziś w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, portugalskim (brazylijskim), czeskim, polskim i rosyjskim w cenie 699 euro bez podatku VAT. Zarejestrowani użytkownicy programów CorelCAD i CorelCAD 2013 są uprawnieni do zakupu w cenie 199 euro bez podatku VAT. Dostępne są licencje zbiorowe i edukacyjne zapewniające elastyczne rozwiązania hybrydowe dla użytkowników systemów operacyjnych Mac i Windows.

Źródło: Corel

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.