Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Bezpłatne seminarium Autodesk Vault

W czasie prezentacji zostanie przedstawiony proces tworzenia i przetwarzania danych projektowych w zespołach inżynierskich obejmujących między innymi: ponowne wykorzystanie danych projektowych, zarządzanie wersjami, szybkie odszukiwanie istniejącej dokumentacji w wersji Vault Basic, zarządzanie zmianami, określanie cyklów życia produktów, automatyczne nazewnictwo plików itp. w wersji Vault Professional.

Rejestracja jest możliwa na stronie: www.aplikom.com.pl/webinarium-vault,4270.html

Oprogramowanie z linii Vault zarządza procesem tworzenia i przetwarzania danych projektowych zespołów inżynierskich. Program oferuje rozszerzenie kontroli nad danymi projektowymi poprzez zarządzanie zmianami, szybkie odszukanie i ponowne wykorzystanie danych projektowych, zarządzanie wersjami, wsparcie dla projektowania współbieżnego oraz bezpieczne przechowywanie danych.

Oprogramowanie z rodziny Vault zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do centralnego śledzenia danych projektowych i zarządzania nimi, współpracy w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji przepływu pracy i bezpiecznego udostępniania oraz przetwarzania danych w skali całej organizacji. Nie musisz nawet zmieniać swojego stylu pracy, aby zacząć korzystać z nowego rozwiązania. Co istotne oprogramowanie jest ściśle zintegrowane z rozwiązaniami Autodesk do Cyfrowego Prototypowania w branży mechanicznej. Więcej informacji o programie na stronie: http://www.aplikom.com.pl/autodesk-vault,436.html

Źródło: Aplikom

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.