AKTUALNOŚCI

Karta graficzna ASUS GTX 780 Ti z GPU Tweak

Firma ASUS zapowiedziała dziś wprowadzenie na rynek karty zasilanej nowym procesorem graficznym GeForce®  GTX 780 Ti, który posiada o 25 proc. więcej rdzeni CUDA i zapewnia taktowanie rzędu 928MHz. W połączeniu z technologiami PhysX i TXAA dostarcza on jeszcze szybszą, płynniejszą i wyraźniejszą grafikę. W wersji ASUS karta będzie dodatkowo wyposażona w narzędzie GPU Tweak ułatwiające zwiększanie wydajności.

Wyjątkowa technologia i wyjątkowe osiągi GTX 780 Ti

Kartę wyposażono w rozwiązanie GPU Tweak, łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala użytkownikom maksymalnie wykorzystać jej potencjał. Umożliwia kontrolę nad taktowaniem procesora graficznego i pamięci grafiki, prędkością wentylatora i granicami zużycia energii – dzięki temu przetaktowywanie staje się proste i może być wykonywane z większą pewnością.

Z narzędziem GPU Tweak Streaming udostępnianie aktywności z ekranu przez Internet w czasie rzeczywistym i dzielenie się rozgrywką z innymi jest w zasięgu ręki. Użytkownik może również nadać nazwę okienku strumieniowania wraz z tekstem, zdjęciami i obrazem z kamery.

Najnowsze innowacje dla szybszej, płynniejszej i wyraźniejszej grafiki

ASUS GTX 780 Ti wykorzystuje najnowsze rozwiązania, dzięki czemu zapewnia szybszą, płynniejszą i wyraźniejszą grafikę w grach komputerowych. NVIDIA® GPU Boost 2.0 zwiększa taktowanie procesora GTX 780 Ti, dając jednocześnie pełną kontrolę nad zasilaniem i temperaturą oraz dostarczając doskonały obraz podczas gry. Technologia NVIDIA PhysX® pozwala na bardziej realistyczną symulację zjawisk fizycznych, a NVIDIA TXAA™ upłynnia i wyostrza animacje. Nowa karta wyposażona jest w GeForce ShadowPlay – narzędzie do nagrywania, które pozwala na uwiecznianie tych momentów gry, z których możemy być najbardziej dumni, a wszystko to możliwe jest nawet w rozdzielczości Ultra High Definition (UHD/4K).

Duża pamięć, więcej szczegółów, większe możliwości

Na pokładzie karty znajdziemy 3GB szybkiej pamięci GDDR5. Wyposażono ją również w obsługę standardu DirectX 11.2, który umożliwia teselację na procesorze graficznym, co przekłada się na niezwykle szczegółową geometrię w sceneriach gier komputerowych. Poziom realizmu postaci może konkurować z największymi hitami filmowymi.

Dzięki wbudowanej technologii NVIDIA 3D Vision Surround, karta ASUS GTX 780 Ti może obsłużyć kilka wyświetlaczy jednocześnie. Gracze mogą rozciągnąć widoku gry na trzy ekrany, a czwarty monitor wykorzystywać do prowadzenia rozmów lub przeglądania stron internetowych.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

ASUS GTX 780 Ti będzie dostępna na całym świecie od 7 listopada 2013 roku.

Cena sugerowana w Polsce: 2697 zł brutto

Źródło: Asus

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.