Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Kolejny nowy Designjet od HP (Video)

HP prezentuje urządzenie HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter, zwiększającą tym samym portfolio drukarek HP Designjet z serii Z o pierwszy model z obsługą wielu rolek nośników wielkoformatowych, przeznaczony dla centrów kopiowania.

Nowa drukarka pomaga klientom rozszerzyć ich ofertę druku wielkoformatowego bez inwestowania dużych nakładów kapitału.

Centra kopiowania częstowykonująpilnei różnorodnezlecenia druku, dlatego są zależne odrozwiązań, któreoferująwiele możliwościszybkiego i sprawnego drukowania, bez uszczerbku na jakości. Drukarka HP DesignjetZ5400PostScript ePrinterpomagasprostać tym wymaganiom.

44-calowe (1,11 m)urządzenie jestidealne dodrukowaniawielkoformatowychprojektóww wysokiejjakości, takich, jak plakaty, zdjęcia, płótna, podświetlana grafika, wewnętrzne oznakowania, plakaty w punktach sprzedaży, rysunki i mapy. eDrukarka HP zapewnia szybkąrealizację zleceń, dzięki dwóm rolkom na nośniki orazfunkcjom automatycznegoprzełączania.Pomaga to zwiększyć wydajność firmy poprzez redukcjęczasuspędzanego na zmianę nośników, jak iprzestojówmiędzy kilkoma zadaniami drukowania.

Klienci centrów kopiowania oczekują szybkiej realizacji zleceń oraz wydruków o niezmiennych kolorach i wysokiej jakości. Drukarka HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter oferuje technologię HP Multi-Dimensional Smart Drop Placement, która zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów, niezbędne do niezawodnej pracy. Na podstawie automatycznego wykrywaniakropliiinteligentnychwłaściwości maskujących, technologiawykrywa,a następniekoryguje błędynanoszenia atramentupodczasdrukowania, aby zwiększyć wydajność izmniejszyć straty.

W tymwysoce konkurencyjnym przemyśle, drukarka HPDesignjetZ5400PostScript ePrinterpozwala namposzerzyćnaszemożliwościdrukowania in-house, dzięki szerokiej gamiekolorów,” powiedział BrandonHarrop, Art Director w firmie Express Imaging. "Możemy terazwykonywaćzadania drukowaniaszybciej za pomocą drukarki z obsługą dwóch rolek nośników i potroićnaszą wydajność, oferując więcej rozwiązań w zakresie druku.”

Szybki rozwój firmy dzięki zwiększonej wydajności i trwałości

Centra kopiowania mogą wykorzystywać oprogramowanie HP Instant Printing PRO w celu przeglądania, kadrowania oraz łatwego drukowania plików PDF, PostScript, HP-GL/2, TIFF i JPEG. Dodatkowo, drukarka HP Designjet Z5400 z dostępem do Internetu umożliwia automatyczną aktualizację oprogramowania, obsługę pamięci USB oraz drukowanie z poczty e-mail, jak również zapewnia łatwą obsługę poprzez kolorowy ekran dotykowy i szybki podgląd wydruku.

HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter pozwala produkować trwałe, odporne na wilgoć wydruki, które przetrwają nawet do 200 lat. Drukarka HP wykorzystuje sześć atramentów fotograficznych HP z trzema odcieniami czerni, aby zapewnić doskonałej jakości obrazy zarówno w czerni jak i w kolorze w rozdzielczości do 2400 x 1200 dpi.

Nasi klienci sąpod ciągłąpresją konkurencji, która wymusza usługi, które się wyróżniają oraz zapewniają szybką realizację zleceń", powiedziałRamonPastor, wiceprezes i dyrektor generalny działu LargeFormatPrinting w HP. "Aby pomóc naszym klientomw zaspokojeniu tych potrzeb, HP dostarczainnowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na różnorodne wymaganiaprofesjonalistów z dziedziny obrazu i grafiki.”

Rozszerzenie oferty druku wielkoformatowego z myślą o klientach

Oprócz drukarki HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter, firma HP oferuje inne rozwiązania w zakresie ekonomicznego i prostego druku wielkoformatowego. Zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości, trwałości oraz dużej prędkości i produktywności, drukarki HP Designjet z serii Z obejmują następujące modele:

  1. Drukarka fotograficzna HP Designjet Z6200: Idealna dla centrów kopiowania i innych dostawców usług drukowania, którym zależy na najwyższej jakości i maksymalnej prędkości druku.(3)

  2. Drukarka HP Designjet Z5200 PostScript: Urządzenie wyposażone w 8 pojemników z atramentem jest doskonałym i ekonomicznym rozwiązaniem dla firm, oferujących usługi drukowania wysokiej jakości projektów graficznych.

  3. Drukarki fotograficzne HP Designjet Z3200 oraz Z2100: Drukarki te, są wyposażone odpowiednio w 12 i 8 pojemników z atramentem, zapewniają imponujące i trwałe wydruki w szerokiej gamie kolorów, idealne dla profesjonalnych laboratoriów oraz specjalistów z zakresu fotografii i projektowania graficznego.

Źródło: HP Polska

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.