Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Sprawdź czy meble z IKEI pasują w twoim domy, bez ich kupowania.

Szwedzki producent mebli IKEA od dawna udostępnia aplikację na smartfony, ale tym razem postanowił pójść o krok dalej. W najnowszym katalogu 2014 producent udostępnił możliwość zobaczenia wybranych mebli na ekranie swojego telefonu w formie wirtualnej rzeczywistości.

Jest to możliwe dzięki specjalnym znacznikom umieszczonym w katalogu drukowanym. Wystarczy położyć katalog w miejscu gdzie chcemy ustawić mebel, a na naszym smartfonie zobaczymy efekt finalny z nałożonym obiektem.

W aplikacji znajduje się obecnie 90 produktów, w tym sofy, krzesła, biurka, łóżka i regały.
"Nasi klienci chcą mieć możliwość sprawdzenia, czy produkty, które już zostały zainspirowane w katalogu, będą tak samo wyglądać w ich własnych domach- szczególnie jeśli chodzi o większe meble" - powiedział Peter Wright dyrektor ds. marketingu.

 

Źródło: www.dezeen.com

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.