Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

ZW3D 2013 w wersji studenckiej od dziś dostępny po polsku.

Producent oprogramowania ZWSOFT tworzący oprogramowanie CAD CAM poinformował o udostępnieniu ponad 10 wersji językowych, w tym język polski programu ZW3D 2013 Wersja studencka. Wsparcie dla tych wersji językowych pozwoli studentom łatwiejsze zrozumienie funkcji programu, a tym samym zwiększy ich konkurencyjność na bardzo wymagającym i szybko zmieniającym się przemyśle projektowania 3D.

Studenci rozpoczynający swoją przygodę z oprogramowaniem 3D napotykają na skomplikowane operacje, które zniechęcają najbardziej. ZW3D 2013 Wersja studencka została zoptymalizowana pod kątem łatwości obsługi. Młodzi uczniowie mogą skupić się na projektowaniu, a nie na skomplikowanych ustawieniach i operacjach. Za pomocą kilku kliknięć mogą tworzyć zaawansowane modele w kilka minut.

Najnowsza wersja została przetłumaczona na ponad 10 języków w tym: japoński, czeski, francuski, niemiecki, włoski, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, chiński i turecki.

Studenci chcący korzystać z darmowego oprogramowania ZW3D powinni zarejestrować się na stronie producenta i podać swój adres z końcówką EDU. Pobierz studencką licencję oprogramowania ZW3D 2013 w wersji polskiej.

Źródło: ZWSOFT

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.