Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Nowy podręcznik do Autodesk Inventor

Książka zawiera obszerny, bogato zilustrowany materiał, pomocny przy projektowaniu oraz wykonywaniu dokumentacji technicznej części maszyn i mechanizmów z wykorzystaniem programu Autodesk Inventor.

Czytając tę książkę, bez problemu można się nauczyć posługiwać programem Autodesk Inventor:

  • książka jest przewodnikiem służącym przede wszystkim do zaznajomienia z podstawami działania oprogramowania na podstawie opisu wykonywanych czynności „krok po kroku”, aż do zaprojektowania elementu maszyny;

  • przedstawione przykłady projektowania podstawowych części maszyn i mechanizmów oraz zespołu napędowego przekładni pasowej opracowano na podstawie rzeczywistych elementów najczęściej występujących w budowie maszyn.

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów uczelni technicznych przystępujących po raz pierwszy do projektowania przy użyciu programu Autodesk Inventor. Będzie przydatna również do wykonywania prac projektowych na uczelniach technicznych oraz w przemyśle.

O podręczniku:
Wydanie 1., 280 stron, oprawa miękka, wymiary 16,8x23,8 cm, Wydawca - Wydawnictwo Naukowe PWN.

Cena: 44,90 zł

Źródło: PWN

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.