Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Profesjonalne 29-cali w formacie 21:9

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, zapowiada debiut na polskim rynku 29-calowego monitora 298P4QJEB z serii profesjonalnej. Producent wprowadza w tym modelu liczne udogodnienia w codziennej pracy takie jak format 21:9, opcję MultiView do jednoczesnego wyświetlania treści z dwóch źródeł oraz zaawansowaną technologicznie matrycę AH-IPS zapewniającą wysoką jakość obrazu.

Jakość obrazu bez kompromisów

Monitor 298P4QJEB wychodzi naprzeciw wymaganiom grafików, projektantów CAD i innych użytkowników oczekujących panelu wyświetlającego obraz w bardzo dobrej jakości. Producent wyposażył monitor w matrycę AH-IPS - ulepszoną technologicznie odmianę panelu IPS, która gwarantuje szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. 29-calowy panel wyświetla obraz w rozdzielczości 2560x1080 (Ultra Wide HD) oraz zapewnia sporą przestrzeń roboczą. Minimalistyczny wygląd tego panoramicznego ekranu potęguje bardzo cienka ramka grubości nieprzekraczającej 2.5 mm.

Wielkość, która ma znaczenie

Efektywnym i zarazem efektownym sposobem na wykorzystanie tak dużej przestrzeni ekranu i formatu 21:9 jest jednoczesne wyświetlanie na nim wielu aplikacji. Dla finansisty mogą to być różne zestawienia rynkowe, dla grafika czy projektanta poszczególne elementy skomplikowanych projektów CAD-CAM. Dzięki opcji MultiView na ekranie można wyświetlać okna programów i aplikacji uruchomionych na dwóch różnych urządzeniach. W ten sposób eliminujemy konieczność posiadania dwóch monitorów na biurku.

Wygoda w pracy

Zastosowana w monitorze podstawa SmartErgoBase pozwala na swobodne dostosowanie wysokości i kątów nachylenia ekranu do potrzeb użytkownika. Podstawa zawiera specjalny otwór na kable, który pomaga w utrzymaniu porządku na biurku, radząc sobie z plątaniną przewodów. Profesjonalnych użytkowników zadowoli również zastosowana gama złączy: m.in. porty USB 3.0 do szybkiego przesyłania danych, złącza HDMI oraz Dual Link DVI. Monitor obsługuje również DisplayPort, co pozwala na podłączenie kilku paneli w łańcuch. Udogodnienia te, wraz z funkcją MultiView, będą szczególnie przydatne dla pracowników branży finansowej i bankowości, gdzie jednoczesne wyświetlanie kilku aplikacji jest niezbędne do efektywnej pracy. PHILIPS 298P4QJEB dodatkowo wyposażony jest w dwa wbudowane głośniki o mocy 2W.

Monitor waży 8,46 kg przy wymiarach 700×538×273 mm (z podstawą).

Specyfikacja:

PHILIPS 298P4QJEB

Typ i rozmiar panelu

29" (73 cm) AH-IPS LCD

Podświetlenie

Białe diody LED

Natywna rozdzielczość

2560×1080 (60 Hz)

Kąt widzenia

178º (w poziomie) / 178º (w pionie), C/R > 10

Maksymalna jasność

300 cd/m²

Szczytowy kontrast dynamiczny

20 000 000:1

Wielkość piksela

0.2628 mm

Maks. liczba wyświetlanych kolorów

16,7 mln, monitor w pełni 8-bitowy

Typowy czas reakcji

5 ms (GtG)

Tryb MultiView

Tryby PiP/PbP, możliwość podłączenia 2 niezależnych urządzeń

Dostępne złącza

USB 3.0×4

Wejście sygnału: DisplayPort, DVI Dual Link (cyfrowe, HDCP), HDMI×2

Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym

Wejście/Wyjście Audio: wejście PC audio, wyjście słuchawkowe

Wyjście sygnału: DisplayPort

Możliwości regulacji podstawy

Regulacja wysokości: 150 mm

Pivot: 90 stopni

Przechylenie w prawo/lewo: -65/65 stopni

Pochylenie w przód/tył: -5/20 stopni

Certyfikaty i atesty

Energy Star 6.0, EPEAT Gold, TCO Edge, RoHS, obudowa bez PVC/BFR, bez ołowiu i rtęci, 65% użytego plastiku pochodzi z recyklingu

Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 298P4QJEB wynosi 1 769 PLN bez VAT (2 179 PLN z VAT). Monitor objęty jest trzyletnią gwarancją w systemie door-to-door.

Źródło: Philips,MMD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.