ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Nowe rysiki Bamboo Stylus feel dla urządzeń Samsung Galaxy Note

Wacom wprowadza na rynek Bamboo Stylus feel dla urządzeń Samsung Galaxy Note – kolejny produkt należący do gamy aktywnych piór w rodzinie Bamboo Stylus

W dniu dzisiejszym Wacom prezentuje nowy, zoptymalizowany pod kątem urządzeń Samsung Galaxy Note model z gamy produktów pod marką Bamboo Stylus feel.

Technologie Wacom feel IT są dla firmy kluczowe – pozwalają użytkownikom w unikalny i naturalny sposób pracować za pomocą pióra przy korzystaniu z urządzeń mobilnych. Dzięki technologii rezonansu magnetycznego (EMR) możliwa jest stała komunikacja aktywnego pióra i specjalnego czytnika, w który wyposażono smartfony bądź tablety.

Technologia umożliwia wykorzystywanie różnych poziomów nacisku i pozwala użytkownikowi na dokładne odwzorowanie jego ruchów na ekranie kompatybilnego urządzenia mobilnego. Na przykład, gdy dociskamy piórko do ekranu, linia robi się grubsza. Większość smartfonów i tabletów wykorzystujących technologię feel IT rozpoznaje do 512 poziomów nacisku (niektóre rozpoznają ich więcej). W związku z tym użytkownicy mogą korzystać ze swoich rysików zgodnie z zasadami ergonomii do robienia precyzyjnych notatek, rysowania czy szkicowania i czerpać z tego jeszcze więcej radości. Dodatkowo, Bamboo Stylus feel jest wyposażony w umieszczony w obudowie przycisk, który można dostosować i personalizować za pomocą aplikacji na smartfon lub tablet.

Dostępność i cena

Podczas gdy dwa aktywne pióra Bamboo Stylus zaprezentowane w grudniu 2012 roku są kompatybilne z systemem Windows 8 i produktami Android, nowy Bamboo Stylus feel został zoptymalizowany pod kątem urządzeń Samsung Galaxy Note, odpowiednio wykorzystując specyficzną konfigurację sprzętową. Tak jak jego bliźniak, piórko oferowane jest w wersjach czarnej i białej. Piórka Bamboo Stylus feel, w cenie 39,90 euro (z VAT), będą dostępne od początku maja 2013 w sklepie Wacom eStore. W zestawie Bamboo Stylus feel dla Samsung Galaxy Note znajdą się także dwie końcówki: miękka i twarda, zależnie od stylu pracy użytkownika – tak jak ołówki o różnym stopniu twardości w kontakcie z papierem.

Aktualna i kompletna lista urządzeń mobilnych kompatybilnych z piórkami Bamboo Stylus feel dostępna jest pod adresem: http://bamboostylus.wacom.com/compatibility.

Źródło: Wacom

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.