AKTUALNOŚCI

Rekrutacja do programu studenckiego ASUS Campus Elite rozpoczęta

Program ASUS Campus Elite kierowany jest przede wszystkim do studentów zainteresowanych nowymi technologiami i posiadających wiedzę z zakresu samodzielnego składania komputerów. Osoby, które dostaną się do programu będą miały okazję poznać od strony praktycznej branżę IT, zdobyć doświadczenie w sprzedaży i marketingu, jak również nawiązać kontakt ze studentami z całej Polski, którzy podzielają pasję do technologii. Studenci mogą zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.  

O programie

ASUS Campus Elite (ACE) to nowy program firmy ASUS dedykowany dla studentów. Do tej pory działał głównie w Azji, USA i Kanadzie, a od początku 2013 r. jest wprowadzany w kolejnych krajach, w których firma posiada swoje oddziały. Dla członków ACE przygotowano wiele ciekawych zadań i aktywności m.in. wsparcie przy organizowaniu eventów studenckich poświęconych tematyce IT, możliwość współpracy z profesjonalistami, jak również partnerami biznesowymi firmy oraz praktyki.

Do programu mogą przyłączyć się  studenci z uczelni wyższych z całej Polski. Przy rekrutacji brana będzie pod uwagę wiedza z zakresu IT, dotychczasowa działalność studencka i kreatywność. Atutem będzie umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi.

Jak się zgłosić? 

Studenci zainteresowani programem powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie http://bit.ly/AsusCampusElite. Nadesłane aplikacje wezmą udział w pierwszym etapie rekrutacji. Kolejnym krokiem będą rozmowy telefoniczne lub spotkania rekrutacyjne, o których zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane drogą elektroniczną.

Firma ASUS planuje zakończyć pierwszy etap rekrutacji do 26 kwietnia br.

Źródło: Asus

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.