Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

EIZO wprowadza do oferty 23” monitor Full HD z odświeżaniem 120 Hz

EIZO Technologies GmbH poinformowało o wprowadzeniu do oferty kolejnego modelu z serii DuraVision. DV2324-008 to 23” monitor przeznaczony do zastosowań w monitoringu i w systemach bezpieczeństwa.

DV2324-008 zapewnia doskonałą jakość obrazu w zastosowaniach takich, jak nadzór wideo, gdzie ruchome obrazy muszą być wyświetlane wyraźnie i ostro, umożliwiając precyzyjną obserwację. Dzięki wysokiemu współczynnikowi odświeżania – 120 Hz, monitor nadaje się idealnie do takich precyzyjnych zastosowań, jak skanowanie bagażu czy ładunku. Odświeżanie na tym poziomie sprawia, że kontrola ruchomych obrazów jest bardziej efektywna, bez potrzeby stałego zatrzymywania i ponownego uruchamiania taśm transportujących, wykorzystywanych często z urządzeniami do skanowania.

Monitor ma naturalną rozdzielczość 1920 x 1080 i można z niego korzystać, nawet patrząc pod dużym kątem (kąty widzenia panelu to 170° w poziomie i 160° w pionie). Rozdzielczości inne niż naturalna mogą być wyświetlane w oryginalnym rozmiarze, skalowane proporcjonalnie lub powiększone, by wypełnić cały ekran. Maksymalna jasność to 350 cd/m2 a kontrast 1000:1. Do monitora dodawane jest mocowanie VESA 100, tak więc można go zamontować na ramieniu lub stopce.

DuraVision DV2324-008 posiada szereg złączy sygnałowych - cyfrowe: HDMI, DVI-I (RGB analog + TMDS) oraz analogowe 15-pin HD D-Sub, służące do podłączenia go do komputera. Dodatkowo, dostępne jest wejście CVBS composite (BNC), umożliwiające podpięcie monitora do urządzeń nadzoru wideo, takich jak systemy monitoringu (CCTV), kamery bezpieczeństwa czy urządzenia do skanowania. Złącze composite obsługuje sygnał NTSC, PAL i SECAM.

 

DuraVision DV2324-008 będzie dostępny w sprzedaży już niebawem, niestety nie jest jeszcze znana jego cena. Więcej informacji o monitorach przemysłowych EIZO znaleźć można na stronie:http://www.eizo.pl/seria/duravision/

Źródło: Eizo

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.