Warsaw Industry Week 2020
Skonfiguruj swoją ofertę SOLIDWORKS

AKTUALNOŚCI

Altair rozszerza współpracę z Siemensem stawiając na Parasolid Designer

Siemens PLM Software rozszerzył zakres umowy licencyjnej na swoje oprogramowanie z Altair Engineering – globalnym dostawcą oprogramowania do optymalizacji analiz, zarządzania i wizualizacji informacji inżynierskich i biznesowych. W ramach nowego porozumienia Altair wdroży oprogramowanie Siemensa, Parasolid Designer, do swojej oferty produktowej. Dzięki temu Altair uzyska zaawansowane funkcjonalności modelowania, płynnie integrujące się z bazową technologią firmy i przyspieszające rozwój produktu.

 

"Pozycja Siemens PLM Software jako wiodącego dostawcy komponentów PLM opiera się na dostarczaniu najwyższej klasy technologii i rozwijaniu długotrwałych, obopólnie korzystnych relacji z klientami" – powiedział Paul Sicking, SVP, CTO, Siemens PLM Software. "Cieszymy się, że firma pokroju Altair wybrała oprogramowanie Parasolid do integracji swojej oferty produktowej. Decyzja ta jest potwierdzeniem słuszności obranego przez nas kierunku rozwoju technologii i naszej otwartej strategii."

Źródło: Siemens PLM

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.