AKTUALNOŚCI

NEC Display Solutions świętuje dekadę innowacji na 10. targach ISE w Amsterdamie

W tym roku na stoisku zostanie zaprezentowana gigantyczna ściana wideo PIXEL MACHINE, składająca się z 23 55-calowych monitorów wielkoformatowych, zarządzana za pomocą oprogramowania Hiperwall. Ponadto będzie można uczestniczyć w demonstracji na żywo uruchomionej niedawno platformy reklamowej dla branży DOOH - VUKUNET.

NEC Display Solutions posiada w swojej ofercie szeroki wybór interaktywnych rozwiązań do wyświetlania obrazu dla szerokiej gamy rynków i zastosowań, m.in.:

Rental i eventy – rozwiązanie dwuprojektorowe umożliwiające osiągnięcie najwyższej jasności oraz nowy projektor PH1400U w konfiguracji Stacking (możliwość połączenia kilku projektorów) zapewniającej jasność 27000 ANSI lumenów;

Lotnictwo i transport – NEC zaprezentuje rozwiązania umożliwiające portom lotniczym zmianę sposobu komunikacji wizualnej z pasażerami na każdym etapie podróży;

Energetyka i Control Rooms – ekrany, które zapewniają optymalną wydajność do monitorowania dystrybucji i produkcji w trybie 24/7;

Handel  – bazujące na monitorach wielkoformatowych rozwiązania dla sklepów i marek umożliwiające wyświetlanie dynamicznego kontentu, a także zapewniające  dokładne odwzorowanie kolorów. Na targach zostaną zaprezentowane również nowe moduły LED 10mm;

Restauracje szybkiej obsługi – prezentacja cyfrowego menu do składania zamówień, dzięki czemu lokale mogą zadowolić najbardziej wymagających klientów;

Korporacje i biura – nowoczesny monitor biurowy NEC MultiSync EA294WMi o atrakcyjnym designie, wyposażony w wyjątkowo cienki 29-calowy panel IPS w formacie 21:9 z podświetleniem LED, wyświetlający obraz w rozdzielczości 2560x1080 pikseli i pozwalający na bezpośrednie podłączenie smartfona dzięki technologii Mobile High‑Definition Link. Na stoisku będzie można zobaczyć także nowy projektor PE401H o jasności 4000 ANSI lumenów, rozdzielczości Full HD i zoomie optycznym 1.7x. Projektor 3D Ready, z opcjonalnym adapterem umożliwi korzystanie z technologii Intel WiDi.

Rozrywka i sztuka – NEC zaprezentuje ekran do tylnej projekcji 3D, który zapewnia możliwość tworzenia doskonałych rozwiązań interaktywnych;

Edukacja – NEC promuje nauczanie oparte na współpracy. Na stoisku NEC zademonstruje na żywo DisplayNote - rozwiązanie do tablic interaktywnych, które pozwala na udostępnianie treści na wszystkich podłączonych urządzeniach. DisplayNote obsługuje różne urządzenia i systemy operacyjne, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla aktywności, które zakładają naukę na własnych urządzeniach.

Wszystko to będzie można zobaczyć na stoisku NEC o powierzchni 450 m2. Oprócz tego zostanie zaprezentowanych wiele innych innowacyjnych produktów i rozwiązań, w tym: profesjonalne projektory instalacyjne, monitory biurkowe, źródła sygnału, urządzenia opcjonalne do monitorów wielkoformatowych i projektorów, a także systemy montażu oraz oprogramowanie. Ponadto na stoisku będzie można obejrzeć kontekstowe instalacje Digital Signage z oprogramowaniem Leafengine  wykorzystującym pracę różnego rodzaju sensorów.

“Po sukcesie ISE 2012, jako największej dotychczas prezentacji oferty NEC Display Solutions Europe, nie możemy się doczekać, żeby pokazać najnowsze technologie i rozwiązania softwarowe światowej branży profesjonalnego Digital Signage i AV na ISE 2013” – powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

“Odwiedzający będą mogli zobaczyć naszą aktualną ofertę produktową, w tym monitory biurkowe, monitory wielkoformatowe i projektory, jak również kilka przyszłych nowości i nową serię modułów LED.”

W dziesiątym roku swojego istnienia ISE jest największą w Europie imprezą targową branży profesjonalnego AV i integracji systemów. W związku z bezprecedensowym sukcesem zeszłorocznej edycji, powierzchnia  ISE 2013 powiększyła się o nową halę. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 29-31 stycznia. Spodziewany jest udział ponad 850 wystawców i ponad 40000 zarejestrowanych zwiedzających. Stoisko NEC będzie się znajdować w Hall 4, R24.

Poza możliwością zapoznania się z najnowszymi produktami i aplikacjami, goście, którzy dowiedzą stoisko NEC Display Solutions będą mogli spotkać ekspertów, którzy zaprezentują i omówią innowacje firmy NEC w zakresie najnowszych technologii wyświetlania obrazu.

Źródło: NEC

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.