AKTUALNOŚCI

Luxion wydaje KeyShot 3.3

Luxion, dostawca zaawansowanych technologii renderingu i oświetlenia, prezentuje najnowszą wersję swojego produktu KeyShot oznaczonego numerem 3.3. Program zawiera wiele ulepszeń interfejsu, dodatkowe wsparcie dla importowanych plików i zupełnie nowy sposób preznetacji modeli 3D.

Trzecia już aktualizacja KeyShot 3 otrzymała nowe funkcje i poprawki w celu skrócenia czasu renderowania obrazów 3D i procesu animacji. Wraz z KeyShot3 użytkownicy mają większą kontrolę nad kolorami, a także nowe możliwości tworzenia interaktywnych zasobów 3D w szybki, łatwy sposób bezpośrednio z poziomu interfejsu.

KeyShotVR
KeyShotVR umożliwia tworzenie wysokiej jakości zasobów 3D, które możemy umieścić na stronie internetowej i  oglądać przez zwykłą przeglądarką www (modele można również przeglądać na smartphone'nie, tablet'cie, tv). Jest to nowa i opatentowana technologia firmy Luxion przeznaczona doprezentacji produktów . Prezentacja oparta jest na HTML 5, który pozwala na wyświetlanie treści na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową (telefon, telewizor, itp.).

KeyShotVR to opcjonalny dodatek, który wprowadza dodatkowe opcje renderingu z nowymi ustawieniami. Pozwala to utworzyć cztery różne typy VR i prezentować je w formie 3D, które mogą być osadzone na dowolnej strony internetowej. Przykład mozna zobaczyć na stronie http://keyshot.com/vr/.

Wybór koloru
KeyShot 3.3 wprowadza nowy selektor kolorów, dostępna dla opcji kolorów w oknie Project KeyShot. Nowe okno dialogowe Wybór kolorów pozwala KeyShot wybrać kolory z dowolnego miejsca na ich ekranie z dodatkowymi funkcjami tak, aby zapisać wybrane kolory do nowej palety.

 

Nowy Color Picker KeyShot pozwala wybrać kolory z dowolnego miejsca na ekranie. (Model: Alfredo Gallozzi)

Wsparcie dla programu Autodesk Inventor 2013

Luxion pozwala na import renderingów z większości programowów 3D, a najnowsza wersja 3.3 została wyposażona w możliwość importu plików programu Autodesk Inventor 2013. Użytkownicy Autodesk Inventor mogą importować swoje dane 3D bezpośrednio do KeyShot, zachowując kolory, nazwy i struktury montażu.

Dodatkowe ulepszenia dla KeyShot 3,3 to:

  • Lepsze wsparcie dla współrzędnych tekstury z SolidWorks
  • Poprawki do importerów plików dla NX, Parasolid, Creo i innych
  • Wiele innych poprawek

Dostępność
KeyShot 3.3 można kupić w Polsce za cenę 3500 zł netto (KeyShot 3.3 + VR 6800 zł netto).
(cena wg. Datacomp)

Źródło: Luxion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.