AKTUALNOŚCI

ZW3D - jest dodatkowe 2 tygodnie na Crossupgrade

Firma 3D MASTER poinformowała, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem promocją Crossupgrade dotyczącą oprogramowania ZW3D CAD/CAM i licznymi prośbami klientów, producent  (firma ZWSOFT) zdecydował się przedłużyć promocję o 2 tygodnie.

Promocja Crossupgrade przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników systemów CAD/CAM.  Każda firma, która posiada już system CAD, bądź CAM, a potrzebuje kolejnego stanowiska, czy też ich dotychczasowy system jest niewystarczający, może zakupić oprogramowanie ZW3D z 50% rabatem.  Promocja przedłużona została do 7.12.2012r.

Oprogramowanie ZW3D pozwala na wczytywanie i edytowanie bezpośrednio plików najnowszych wersji popularnych systemów, takich jak np. SolidWorks, CATIA, Inventor, Creo (Pro/E), NX.

Możliwy jest import plików typu: PTC, ACIS, DWG, DXF, IGES, STEP, Parasolid, STL, VDA i SAT.

Natomiast eksportu jest mozliwy do formatów takich jak: PNG, JPEG, GIF, DWG, DXF, IGES, STEP, STL, Parasolid czy PDF.

Oprogramowanie ZW3D CAD/CAM składa się z modułów zarówno CAD, jak i CAM, w skład których wchodzą narzędzia do projektowania powierzchniowego (powierzchnie również klas A) oraz bryłowego, do dokumentacji 2D, projektowania złożeń, pracy z arkuszami blach , czy też z chmurą punktów.

ZW3D posiada też narzędzia do projektowania form wtryskowych oraz generowania kodów na frezarki i tokarki CNC. Dodatkowo posiada również  bibliotekę części znormalizowanych PartSolutions.

Więcej informacji na temat promocji jak i oprogramowania można znaleźć na stronie polskiego dystrybutora.

Źródło: 3D Master

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.