Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

WentylePLUS 6.2 dostępny dla ZwCAD+ 2012PL (Aktualizacja)

Udało się uruchomić Program Wentyle 6.2 na platformie projektowej ZwCAD+ 2012PL (plus w nazwie jest ważny).

Jest to istotna informacje, ponieważ ZwCAD+ to pierwsza alternatywna (tańsza) platforma cadowska, na której WENTYLE pracują w pełni swoich możliwości, to znaczy LICZĄ SPADKI CISNIEŃ !

Programu Wentyle można bezpłatnie używać do projektowania zarówno w domu jak i w firmie. Program zawiera biblioteki elementów: ALNOR, FLAKT BOVENT, BH-RES, SMAY, MERCOR, VENTURE INDUSTRIES, CWK, LOXIMIDE, HARMANN, URSA-AIR.

WENTYLE wspomaga rysowanie instalacji wentylacyjnych 2D opartych na systemie przewodów o przekroju okrągłym oraz przewodów i kształtek o przekroju prostokątnym. Zawiera też biblioteki kształtek i akcesoriów wentylacyjnych realnych producentów. Umożliwia wygodną budowę instalacji i łatwe wprowadzanie do nich zmian. Na końcu tworzy automatyczne zestawienie wykorzystanych w projekcie elementów. Możliwe jest także automatyczne obliczenie spadków ciśnień stworzonej instalacji lub jej fragmentu

Źródło: Tomicad, Usługi Informatyczne SZANSA

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.