Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021

AKTUALNOŚCI

Webinarium: Symulacja procesu wtrysku tworzyw

Firma softPROGRESS zaprasza na prezentację on-line oprogramowania firmy SIMPOE, przyjaznego w rozwiązaniach do symulacji wtrysku tworzyw, przeznaczonego dla wszystkich osób związanych z branżą przetwórstwa tworzyw, bez względu na to czy są to konstruktorzy produktów, wytwórcy form, czy producenci wyprasek.

Do wzięcia udziału w webinarium potrzebny jest tylko dostęp do internetu i chęć przekonania się jak rozwiązania firmy SIMPOE mogą pomóc poprawić proces rozwoju produktów. W ciągu godziny będzie można przekonać się jak narzędzia firmy SIMPOE do symulacji wtrysku tworzyw pomogą zoptymalizować projektowanie wyprasek i koszty ich wytwarzania.

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału w nadchodzących webinariach w wygodnym dla Państwa czasie:

Rozwiązania SIMPOE są łatwe i szybkie w użyciu, zawierają automatyczne narzędzia do optymalizacji całego procesu wtrysku tworzyw t.j. położenia dysz, kanałów, wyznaczania linii łączenia, skurczu i deformacji, wykrywania pułapek powietrza, zapadnięć, etc.

Oprogramowanie SIMPOE jest dostępne jako niezależne stanowisko z własnym interfejsem graficznym (Simpoe-Mold), bądź w pełni zagnieżdżone w interfejsie graficznym Solid Edge (SimpoEdge).

SimpoEdge to jedyne rozwiązanie do symulacji procesu wtryskiwania tworzyw w pełni integrujące się i zagnieżdżające w interfejsie Solid Edge.

O SimpoEdge producent Solid Edge na swoich stronach napisał, jako o dedykowanym rozwiązaniu tego typu do wykorzystania z Solid Edge. Dodając do tego większe możliwości oprogramowania (np. w obszarze doboru odpowiedniej siatki „MESH") oraz stosunkowo niższą cenę w porównaniu z innymi rozwiązaniami tego typu, oprogramowanie warte jest poświęcenia uwagi.

Bezpłatną wersję oprogramowanie SimpoeXpress do testu można otrzymać po rejestracji tutaj. Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć na stronie www.

Źródło: softPROGRESS

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.