ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Pierwszy sterownik dla kart graficznych Radeon PRO w 2021r

AMD udostępniła pierwszy kwartalny sterownik dla kart graficznych Radeon PRO w 2021 roku – Radeon PRO Software for Enterprise 21.Q1. Wprowadza on zupełnie przeprojektowany interfejs, który na bazie uwag profesjonalnych użytkowników ułatwia im korzystanie z zaawansowanych funkcji zwiększając produktywność i wspierając kreatywność.

Wśród nowości są:

  • Nowa karta „dom”, która wydobywa na pierwszy plan ostatnio używane aplikacje i umożliwia uruchamianie ich z poziomu panelu Radeon PRO Software. Wystarczy też jedno kliknięcie, aby użytkownicy mogli zacząć nagrywać swój ekran lub przejść do sekcji z przewodnikami.
  • Odświeżona karta do nagrywania i transmisji, która wcześniej nazywała się „Radeon PRO ReLive”, pozwala profesjonalistom korzystać z zaawansowanej transmisji wideo na żywo i nagrywania ekranu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki wbudowaniu tego w Radeon Pro Software mogą oni łatwiej pomagać sobie nawzajem we współpracy, prezentować projekty, szkolić i wspierać pozostałych członków zespołu.
  • AMD Radeon PRO Overlay to nakładka do uruchamiania wewnątrz aplikacji, która pozwala korzystać z funkcji Radeon PRO Software bez zamykania projektu. Można dzięki niej udostępniać i kontrolować nagrywanie i transmisje mając kontrolę nad działaniem kamerki, a także monitorować obciążenie sprzętu, regulować działanie chłodzenia itp.
  • Lepsza wydajność – wraz z pakietem AMD Radeon PRO Software for Enterprise 21.Q1 firma AMD po raz kolejny zwiększa wydajność w kluczowych scenariuszach użycia sprzętu. Wersja 21.Q1 jest nawet o 45% szybsza w teście SPECviewperf 2020 catia-06 w porównaniu do wersji 20.Q4 przy użyciu karty graficznej Radeon PRO W5700.

Sterownik AMD Radeon PRO Software for Enterprise 21.Q1 można pobrać tutaj.

Źródło: AMD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.