Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Forum Autodesk 2012 – Wyznaczaj Kierunki!

29 października w Warszawie odbędzie się ogólnopolskie Forum Autodesk 2012 – Wyznaczaj Kierunki. To największa impreza, która zgromadzi wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami Autodesk – architektów, konstruktorów, inżynierów, projektantów związanych z różnymi sektorami przemysłu, a także grafików i twórców animacji.

Program forum obejmuje ponad 40 sesji dotyczących cyfrowego prototypowania, modelowania informacji o budynku, zarządzania cyklem życia produktów oraz rozwiązańdla mediów i rozrywki. Liczne prezentacje i pokazy „na żywo” będą prowadzone zarówno przez specjalistów Autodesk, Partnerów, jak również klientów firmy. Uczestnicy spotkania będą mogli podzielić się własnymi doświadczeniami, przeprowadzić indywidualne rozmowy i konsultacje z ekspertami.

W tym roku Autodesk obchodzi 30 rocznicę istnienia. W związku z tym tegoroczne Forum Autodesk 2012 będzie zarówno okazją do podsumowań, jakrównież spojrzenia w przyszłość i wyznaczenia dalszych kierunków. Autodesk od lat kreuje trendy - w ostatnich latach jest to BIM w architekturze oraz cyfrowe prototypowanie w przemyśle. Firma systematycznie udoskonala swoje rozwiązania, aby wspierać klientów w obliczu zmieniających się potrzeb rynku oraz w urzeczywistnianiu ich innowacyjnych koncepcji. W tym roku najnowsze propozycje obejmują usługi związane z przetwarzaniem w chmurze (cloud computing) oraz aplikacje na urządzenia mobilne.

„Tematem przewodnim Forum Autodesk 2012 będzie wyznaczanie kierunków. Autodesk realizujetę strategię od 30 lat dostarczając klientom zaawansowanych, innowacyjnych rozwiązań. Jestem przekonany, że tegoroczne spotkanie dla użytkowników naszych rozwiązań będzie wartościową platformą wymiany doświadczeń oraz źródłem wiedzy, jak osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty na każdym etapie procesu powstawania projektu” – powiedział Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce.

 

W Forum Autodesk 2012 weźmie udział kilkuset użytkowników rozwiązań Autodesk – pracowników polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i biur architektonicznych, ekspertów z branży, gości zagranicznych, przedstawicieli środowisk naukowych oraz mediów. Spotkanie odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji na stronie www.forumautodesk2012.pl

Źródło: Autodesk

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.