Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020
NX Learning Edition

AKTUALNOŚCI

Konkurs dla inżynierów zainteresowanych testowaniem systemu NX

GM System ogłasza nowy konkurs dla inżynierów zainteresowanych testowaniem systemu NX. Konkurs jest częścią kampanii promocyjnej tego rozwiązania, w ramach której będzie możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym, interaktywnym seminarium internetowym oraz skorzystania z atrakcyjnych ofert zakupu i wdrożenia oprogramowania NX.

 „System NX to wiodące rozwiązanie CAD/CAM/CAE na rynku. Posiada wiele zaawansowanych funkcjonalności i ta świadomość, mogła stanowić pewną barierę powstrzymującą inżynierów przed wypróbowaniem jego możliwości. Aby ułatwić proces testowania systemu NX postanowiliśmy przygotować specjalne zeszyty ćwiczeń, które w pakiecie z wersją testową oprogramowania, pozwolą wziąć udział w specjalnym konkursie i zdobyć atrakcyjną nagrodę, mówi Grzegorz Wąsowicz, Specjalista ds. Sprzedaży CAD/CAM.”

Konkurs będzie trwał do końca listopada. Uczestnicy wykonując różnego rodzaju ćwiczenia, które GM System umieścił w specjalnie przygotowanych zeszytach ćwiczeń,  sprawniej przetestują możliwości systemu NX. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy konkursu, którzy do dnia 30.11.2012 prześlą minimum 3 modele wykonane na bazie ćwiczeń, będą mogli zdobyć tablet Apple iPad z zainstalowaną aplikacją do przeglądania plików CAD.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji można uzyskać w regulaminie dostępnym na stronie www

Źródło: GM System

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.