Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Konkurs dla inżynierów zainteresowanych testowaniem systemu NX

GM System ogłasza nowy konkurs dla inżynierów zainteresowanych testowaniem systemu NX. Konkurs jest częścią kampanii promocyjnej tego rozwiązania, w ramach której będzie możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym, interaktywnym seminarium internetowym oraz skorzystania z atrakcyjnych ofert zakupu i wdrożenia oprogramowania NX.

 „System NX to wiodące rozwiązanie CAD/CAM/CAE na rynku. Posiada wiele zaawansowanych funkcjonalności i ta świadomość, mogła stanowić pewną barierę powstrzymującą inżynierów przed wypróbowaniem jego możliwości. Aby ułatwić proces testowania systemu NX postanowiliśmy przygotować specjalne zeszyty ćwiczeń, które w pakiecie z wersją testową oprogramowania, pozwolą wziąć udział w specjalnym konkursie i zdobyć atrakcyjną nagrodę, mówi Grzegorz Wąsowicz, Specjalista ds. Sprzedaży CAD/CAM.”

Konkurs będzie trwał do końca listopada. Uczestnicy wykonując różnego rodzaju ćwiczenia, które GM System umieścił w specjalnie przygotowanych zeszytach ćwiczeń,  sprawniej przetestują możliwości systemu NX. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy konkursu, którzy do dnia 30.11.2012 prześlą minimum 3 modele wykonane na bazie ćwiczeń, będą mogli zdobyć tablet Apple iPad z zainstalowaną aplikacją do przeglądania plików CAD.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji można uzyskać w regulaminie dostępnym na stronie www

Źródło: GM System

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.