Podręcznik SOLIDWORKS 2020
STOM-TOOL 2020
Solid Edge - 5 sprawdzonych sposobów na duże złożenia

AKTUALNOŚCI

IRONCAD 2018 dostępny bezpłatnie dla uczniów i studentów

Firma TMSys poinformowała o ukazaniu się darmowej wersji edukacyjnej oprogramowania IRONCAD 2018 dla uczniów, studentów oraz wykładowców. Co ważne jej funkcjonalność nie różni się niczym od tej dostępnej w komercyjnej wersji programu.

Dzięki licencji edukacyjnej IRONCAD młodzi projektanci mogą podnosić swoje umiejętności, wykonując projekty mechaniczne w profesjonalnym programie 3D CAD, na którym pracują zawodowo konstruktorzy w wielu polskich przedsiębiorstwach.

Główne możliwości programu IRONCAD 2018

  • Intuicyjne tworzenie zaawansowanych projektów 3D maszyn i urządzeń (modelowanie dynamiczne i technika "Przeciągnij i upuść")
  • Szybkie sporządzanie profesjonalnej dokumentacji technicznej
  • Zgodność z wszystkimi popularnymi formatami plików CAD 2D/3D
  • Wbudowana biblioteka znormalizowanych komponentów według: ISO, DIN, PN
  • Narzędzia do tworzenia animacji i wizualizacji maszyn

Aby otrzymać bezpłatną licencję edukacyjną programu IRONCAD 2018 należy wypełnić formularz na stornie polskiego dystrybutora. Licencja zostanie przesłana na podany adres e-mail.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.

Źródło: TM Sys (ironcad.pl)

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.