Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

MITCalc i InspectionXpert doczekały się polskiej wersji

Firma SolidExpert, przy współpracy z producentami oprogramowania MITCalc i InspectionXpert, przygotowała polskie wersje językowe obu programów.  Wspomniana współpraca pozwoliła uzyskać wysoką jakość tłumaczenia bez zbędnych kompromisów. Efekty ich pracy można zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu.

MITCalc jest programem do doboru, obliczeń oraz generowania (CAD 2D i 3D) szerokiej gamy elementów mechanicznych t.j. przekładnie i koła zębate, pasy i łańcuchy, sprężyny, belki, wałki, połączenia mechaniczne, łożyska, płyty i skorupy.

Mamy możliwość nie tylko utworzenia gotowych rysunków DWG (Autocad) ale także trójwymiarowych modeli we wszystkich popularnych formatach (SolidWorks, Solid Edge, Inventor czy Pro/E).

Wspomnianą siłą tego programu są wspomniane olbrzymie możliwości, ale przede wszystkim… cena! Można go nabyć w polskiej wersji za niespełna kilkaset euro. Narzędzia o podobnych możliwościach są nieporównywalnie droższe.

InspectionXpert służy do przygotowania arkuszy pomiarowych i kontroli jakości.

Po wstępnym oznaczeniu wymiarów i tolerancji podlegających kontroli uzyskujemy zarówno „obalonowany” rysunek jak i tabelaryczny arkusz pomiarowy w formacie Excel. Moduł rozpoznawania tekstu OCR działa nie tylko w przypadku rysunków PDF ale także dla skanowanej dokumentacji (TIFF).

Więcej informacji na temat polskich wersji TUTAJ

Źródło: SolidExpert

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.