Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

VSHAPER GO – nowy model drukarki 3D

Podczas zakończonych właśnie Dni Druku 3D w Warszawie firma Verashape zaprezentowała najnowszy model drukarki 3D – VSHAPER GO.

Urządzenie to idealnie nadaje się do rozpoczęcia przygody z drukiem 3D, stanowiąc odpowiedź na oczekiwania projektantów, twórców, pasjonatów i firm sporadycznie wykorzystujących technologię druku 3D. Tworząc VSHAPER GO producent szczególnie zadbał o to, aby maksymalnie skrócić drogę od modelu tworzonego przez użytkownika do jego finalnego wydruku.

Urządzenie pozwala na wykonywanie wydruków z ABS i PLA. Charakteryzuje się ponadto auto-poziomowaniem wymiennej platformy roboczej, automatycznym czyszczeniem dyszy, przestrzenią roboczą 215 x 215 x 200 mm, temperaturą druku do 250 stopni Celsjusza oraz jednogłowicowym ekstruderem VPREC-GO. Konstrukcję drukarki wykonano ze stali malowanej proszkowo, zaś jej obudowę z dibondu. Urządzenie wyposażono w panel dotykowy oraz wyświetlacz OLED 256 x 64 px.

Łatwa obsługa urządzenia w zestawieniu z intuicyjnym interfejsem oprogramowania SOFTSHAPER, pozwala cieszyć się wydrukiem prostych prototypów, modeli edukacyjnych i przedmiotów użytkowych.

Drukarka jest już dostępna w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 8200 zł + VAT z gwarancją dostawy w terminie do 24 grudnia 2016

Więcej informacji i formularz przedsprzedaży dostępne na stronie producenta >>>

W regularnej sprzedaży urządzenie będzie dostępne od 1 stycznia 2017.

Źródło: VERASHAPE

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.