ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

3Dconnexion przedstawia SpaceMouse Enterprise

Przygotuj się na nowy poziom wydajności projektowania w aplikacjach CAD dzięki wprowadzonemu na rynek nowemu urządzeniu SpaceMouse Enterprise firmy 3Dconnexion, myszy 3D opracowanej specjalnie dla profesjonalnych użytkowników aplikacji CAD, którzy celują w jak najwyższe standardy podczas skomplikowanych i długich sesji pracy.

Bazując na stylu i zaletach wielokrotnie nagradzanych myszy 3D SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro, firma 3Dconnexion wykorzystała dotychczasowe doświadczenia, aby ukazać nową wizję przyszłości dzięki urządzeniu SpaceMouse Enterprise.

„W ciągu ostatnich kilku lat dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o potrzebach dzisiejszych zawodowych projektantów. W oparciu o to doświadczenie opracowaliśmy mysz 3D SpaceMouse Enterprise, aby zaoferować profesjonalnym użytkownikom aplikacji CAD najbardziej obecnie zaawansowane narzędzie do wprowadzania danych 3D”, mówi Antonio Pascucci, wiceprezes ds. rozwoju produktów w firmie 3Dconnexion. „To wydajne i jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie umożliwia wiele nowych funkcji oczekiwanych przez użytkowników CAD, co przenosi styl pracy „na dwie ręce” na zupełnie nowy poziom”.

Najważniejsze cechy myszy 3D SpaceMouse Enterprise:

Lepsze zrozumienie projektów 3D w czasie rzeczywistym — nawigacja obiektami 3D jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki opatentowanemu czujnikowi z technologią 6 stopni swobody ruchu (6DoF) wykorzystanemu w myszy 3D SpaceMouse Enterprise oraz natychmiastowemu dostępowi do szybkich widoków (QuickView) i widoków własnych (Custom View)

Szybkie i wydajne modelowanie 3D — dużo łatwiej jest pracować, mając w każdej chwili do dyspozycji 12 ulubionych komend aplikacji. Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wyświetla rzeczywiste ikony aplikacji, co jeszcze bardziej ułatwia orientację, umożliwiając korzystanie z rozwiązań znanych z paska narzędzi.

Poczuj różnicę — Twoje ręce to Twoje źródło utrzymania. Mysz 3D SpaceMouse Enterprise została zaprojektowana tak, aby chronić je przed bólami i kontuzjami, które są coraz częstsze wśród ciężko pracujących profesjonalistów CAD. To najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Szeroki wybór dużych przycisków podobnych do klawiaturowych, w tym kompletny zestaw klawiszy specjalnych (ENTER, DELETE, TAB, SPACE, CTRL, ALT, SHIFT i ESC) oznacza mniej ruchów ręką w kierunku do- i od klawiatury niż kiedykolwiek wcześniej. Pokryta miękką powłoką, pełnowymiarowa podpórka pod dłoń zapewnia niezwykłą wygodę podczas pracy obiema rękami.

Niezawodność i wsparcie — oferowana przez 3Dconnexion obsługa klienta najwyższej jakości zapewni Twojej inwestycji pewność i bezpieczeństwo. Nasza nowa gwarancja 3 + 1 zapewnia trzyletnią ochronę podobnie jak w przypadku innych urządzeń 3Dconnexion z serii profesjonalnej oraz dodatkowy rok po zarejestrowaniu produktu (w ciągu 90 dni od zakupu).

Łatwa konfiguracja własnych ustawień — prosty lecz wydajny interfejs użytkownika w sterowniku 3DxWare 10 sprawia, że skonfigurowanie myszy 3D SpaceMouse Enterprise zajmuje jedynie chwilę. Przypisywanie poleceń aplikacji do przycisków oraz dostosowywanie innych ustawień zgodnie ze swoimi wymaganiami jest dziecinnie proste.

Więcej informacji na temat myszy 3D SpaceMouse Enterprise, w tym dane techniczne, zawartość opakowania, obsługiwane systemy operacyjne i certyfikaty/rejestracje. TUTAJ >>>

Ceny i dostępność

Mysz 3D SpaceMouse Enterprise jest dostępna już teraz w specjalnej cenie wprowadzającej 359 €. Mysz 3D SpaceMouse Enterprise jest również dostępna jako część zestawu składającego się z urządzeń SpaceMouse Enterprise, CadMouse, CadMouse Pad i huba USB z dwoma portami. Zestaw SpaceMouse Enterprise dostępny jest w początkowej cenie 399 €.

Źródło: 3DConnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.