ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Praktyczne spotkanie z rozwiązaniami Autodesk 2016

Autodesk Inventor 2016 zmienił się!

Uporządkowany interfejs i okno startowe, środowisko AnyCAD dla lepszej współpracy z plikami obcych środowisk programowych, a także możliwość wykorzystania wielu rdzeni procesora podczas pracy nad złożonymi modelami i wizualizacją to tylko niektóre z wprowadzonych zmian.

Chcesz poznać te zmiany w praktyce?

Man and Machine Software zaprasza na praktyczne spotkanie poświęcone Rozwiązanią Autodesk 2016, na którym pokażą na żywo najlepsze możliwości i funkcje oprogramowania Autodesk w wersji 2016 oraz porady, które usprawnią i przyspieszą pracę, a tym samym zwiększą efektywność.

Gdzie i kiedy:

22 października 2015 - Łódź, Hotel Double Tree by Hilton

Dlaczego warto uczestniczyć w tym spotkaniu:

  • Możliwośći i funkcje w  oprogramowaniu Autodesk 2016 - NA ŻYWO  zaprezentują praktyczne porady i efektywne wykorzystywanie funkcji rozwiązań Autodesk  przydatne w codziennej pracy konstruktora i projektanta.

  • Czy wiesz, że Autodesk Inventor 2016 posiada w sumie 387 udoskonaleń!
    32 z nich Autodesk wprowadził we współpracy z użytkownikami Autodesk Inventor.
    My pokażą najważniejsze funkcje i możliwości na praktyczych przykładach które drzemią w wersji 2016 programu Autodesk Inventor, który jest również integralną częścią pakietów Autodesk Product Design Suite oraz Factory Design Suite.

  • Wynajem oprogramowania Autodesk - Nowy, bardziej elastyczny sposób na zakup oprogramowania, dostosowany do potrzeb klientów! Więcej informacji o wynajmie rozwiązań Autodesk, jego opcjach oraz korzyściach i zaletach wynikających z tego rozwiązania zaprezentujemy podczas cyklu spotkań.

  • Atrakcje i niespodzianki - wśród uczestników spotkania rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody i pamiątkowe upominki. Każdy z uczestników otrzyma przydatne materiały merytoryczne.

Ważna informacja: Spotkania są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie zwlekaj zatem i Zarezerwuj miejsce >>>

 

Źródło: Man and Machine Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.