ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Polska Konferencja SOLIDWORKS

Już 23 października br. odbędzie się Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016. Tym razem entuzjaści SOLIDWORKS będą mieli okazję spotkać się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Konferencja SOLIDWORKS to coroczne wydarzenie organizowane przez firmę SOLIDEXPERT, w trakcie którego prezentowane   są   nowości   wprowadzone   w   najnowszej   wersji   programu.  

W   tej  edycji,  uczestnicy konferencji w przeciągu jednego dnia będą mieli okazję poznać ponad 200 nowych funkcji SOLIDWORKS 2016. Doświadczeni specjaliści z SOLIDEXPERT omówią i zaprezentują ich wykorzystanie w praktyce.

Jak co roku, i tym razem nie obędzie się bez specjalnych atrakcji oraz udziału zaproszonych gości. W trakcie przerw uczestnicy konferencji będą również mogli odwiedzić stoiska wystawców i partnerów.

Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016 w Krakowie to również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Co roku odwiedza ją ponad setka firm z różnych branż, które łączy jeden wspólny mianownik  - SOLIDWORKS! Wydarzenie to dla wielu firm jest świetną okazją do nawiązania współpracy w przyszłości.

W najbliższym czasie zostanie opublikowane więcej szczegółów oraz harmonogram konferencji, ale już teraz zapraszamy do rejestracji >>>

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie Polskiej Konferencji SOLIDWORKS.

Źródło: SOLIDEXPERT

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.