Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk Day 2015

24 września w Katowicach odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Przemysł: przeszłość tworzenia – Autodesk Day 2015. Uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak przewidywać i wychodzić naprzeciw wyzwaniom towarzyszącym tworzeniu produktów, jak zwiększyć optymalizację produktu, jak efektywnie zarządzać dokumentacją projektową, a także w jaki sposób wykorzystywać nowe narzędzia do współpracy zespołowej.

Aby zarejestrować się na konferencję wystarczy wypełnić formularz >>>

„Polskie przedsiębiorstwa produkcyjne stoją przed wyzwaniami w postaci mniejszych budżetów, krótszych terminów realizacji, rosnących wymagań wobec jakości produktów. Oczekiwaniom w tym zakresie pomagają sprostać m.in. zaawansowane procesy do zarządzania i optymalizacji. Nie bez znaczenia jest również rozwój współczesnych technologii, który przyczynia się do zmiany sposobu tworzenia, użycia oraz serwisowania produktów, otwierając producentom nowe możliwości” - mówi Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

„Do udziału w konferencji zaprosiliśmy gości zagranicznych, a także przedstawicieli firm produkcyjnych z branży przemysłowej, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami. Jaka zatem będzie przyszłość tworzenia? Jak nowe technologie będą wpływały na wzrost produktywności i wydajność pracy? Odpowiedzi m.in. na te pytania będzie można znaleźć podczas wrześniowej konferencji Autodesk” – dodaje Grażyna Kołodziejek, marketing manager, Autodesk.

Konferencja będzie odbywała się w trzech blokach tematycznych. Obejmują one m.in. narzędzia do efektywnej produkcji oraz zarządzania dokumentacją, projektowanie i optymalizację linii i zakładów produkcyjnych, narzędzia do symulacji i analiz, a także projektowanie społecznościowe.

Zapraszamy 24 września (czwartek) do angelo Hotel Katowice, od godziny 9:00. Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji >>>

Źródło: Autodesk

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.