Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Tool-Shop 2015

W dniach 1 - 2 października br. w Hotelu OSSA w Rawie Mazowieckiej k. Warszawy odbędzie się 3. edycja Konferencji dla Narzędziowni TOOL - SHOP 2015.

TOOL-SHOP dedykowany jest dla średniej i wyższej kadry zarządzającej narzędziowniami, dla firm poszukujących nowych partnerów w postaci narzędziowni, a także do przedsiębiorstw działających w przemyśle motoryzacyjnym, RTV, AGD, sektorze lotniczym i innych.

Konferencja daje możliwość poznania rozwiązań i narzędzi stosowanych w praktyce przez narzędziownie. Jest także okazją do wymiany opinii i doświadczeń oraz do nawiązania nowych kontaktów. Podczas dwóch dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z interesującymi studiami przypadków, zaprezentowanymi przez praktyków z zakresu zarządzania projektami, rozwoju firmy czy wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

3. edycja obejmuje również spotkania zakupowe (w poprzedniej edycji: blisko 90 zaaranżowanych tur rozmów), które odbędą się 1 października.

Szczegółowe informacje (program, rejestracja) dostępne są na stronie: www.nowoczesnanarzedziownia.pl

Źródło:

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.