Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Nowe Frezy palcowe CoroMill Plura

1 października Sandvik Coromant zaprezentuje nową rodzinę frezów palcowych do obróbki różnych materiałów. Nowe frezy zaprojektowano z myślą o wydajnej, bezpiecznej obróbce przedmiotów różnej wielkości i kształtu, ze zróżnicowanych materiałów. Uniwersalna konstrukcja pozwala zmniejszyć częstość zmian narzędzi przy różnych rodzajach obróbki.

 

Sandvik Coromant prezentuje nową rodzinę frezów palcowych do różnych materiałów

Nowe frezy palcowe znajdują zastosowanie we wszystkich rodzajach obróbki, od frezowania zgrubnego do wykończeniowego i obróbki profilowej. Wzmocnione końcówki ostrzy są chronione przed wykruszaniem, a walcowa pomocnicza powierzchnia przyłożenia i płaskie odciążenie zapewniają wyjątkową stabilność.

Nowe pokrycie gatunku GC1630 jest niezwykle odporne na zużycie i sprawdza się szczególnie dobrze w obróbce zgrubnej i wykończeniowej z chłodziwem lub bez.

Źródło: Sandvik Coromant

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.