Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020
NX Learning Edition

AKTUALNOŚCI

SOLIDWORKS 2016 Beta już jest

Czy jesteś komercyjnym klientem SolidWorks z aktywną usługą subskrypcji? Jeśli tak, możesz przystąpić do programu Beta SolidWorks 2016. W gronie pierwszych, odkrywców nowej wersji SolidWorks 2016 możesz wpływać na jakość, wydajność i niezawodność najnowszych rozwiązań firmy Dassault Systemes.
 
 
Program SolidWorks Beta umożliwia bezpośrednią interakcję z zespołem badawczo - rozwojowym SolidWorks. Pozwala Ci udoskonalać i rozwijać nową wersję SolidWorks 2016.
 
Uczestnictwo w programie SolidWorks Beta pozwoli Ci:
  • testować nowe funkcjonalności, co znacznie skróci czas nauki i zakres szkoleń potrzebny do pełnego wykorzystania możliwości każdej nowej wersji, 
  • uzyskać czasowy ograniczony dostęp do nowych i istniejących produktów, nawet jeśli w chwili obecnej takich nie posiadasz, 
  • udoskonalać oprogramowanie poprzez identyfikację problemów, które wpływają na jego funkcjonalność - dzięki Tobie z dnia na dzień mogą one zostać rozwiązane, 
  • dołączyć do globalnej społeczności SolidWorks, współpracować z SolidWorks R&D oraz zespołem zarządzania produktem, 
  • brać udział w nagradzanych, ogólnoświatowych konkursach. 
Strona SolidWorks Beta daje dostęp do zasobów takich jak: pobieranie, FAQ, forum, konkursów i wielu innych. Pamiętaj jednak, że aby uczestniczyć w programie SolidWorks Beta, musisz mieć aktywną usługę subskrypcji SolidWorks.
Źródło: CADWorks

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.